Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


5

Клас
пожежної небезпеки

 

Контактна особа: Яворська Оксана Анатоліївна 067-412-39-72

Житомирський лісгосп запрошує відвідати фірмовий кафе-магазин «Лісовичок», який знаходиться на території Станишівського лісництва на 124 км автошляху Київ-Чоп поблизу с. Березина.  Відвідувачі мають змогу скуштувати смачні страви домашньої кухні та страви на мангалі та тандирі. Для охочих відпочити в колі друзів можна замовляти заздалегідь свій відпочинок, адже в теплу пору є можливість розміститись в альтанках відкритого типу, а в холодну пору  закриті альтанки, які обігріваються.
Для дитячих розваг облаштовані ігрові майданчики, а для допитливих є можливість поповнити свої знання про рослинний та тваринний світ з облаштованої спеціально для них розважально-пізнавальної зони.
Також цінителі здорового харчування можуть придбати соки, мариновані грибочки, березовий сік,  варення, джем з лісових ягід, або ягоди перетерті із цукром. Для шанувальників мистецтва завжди є вибір української сувенірної продукції, а любителям природи пропонується посадковий матеріал декоративних рослин в асортименті.