Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


5

Клас
пожежної небезпеки

05 чер

На разі завдання №1 для лісівників ДП «Житомирський лісгосп» – своєчасний догляд за лісовими культурами

Посадити саджанець у землю означає дати йому життя. Однак це лише перша половина роботи у справі творення нових лісів. Піклуватись, спостерігати, допомагати рости молодому деревцю – ось що означає дати йому майбутнє. Цю істину достеменно знають житомирські лісівники, котрі проводять регулярні догляди за лісовими культурами.
Своєчасний догляд за лісовими культурами – обов’язкова вимога у роботі лісівника. Адже від цього залежить приживлюваність і ріст лісових культур. Крім цього, знищення бур’янів та порослі мало цінних порід знижує ймовірність поширення вогню в лісових масивах.
Саме зараз, коли з’явилась велика забур’яненість після дощів, лісники  активно проводять  догляд за цьогорічними лісопосадками та лісовими культурами минулих років створення. В залежності від віку посадок і ступеню забур’яненості, це: обкошування міжрядь мотокосами та ручне просапування молодих культур в рядках.
Кількість, тривалість і строки доглядів визначаються типом лісорослинних умов, способом обробітку ґрунту, методом і способом створення лісових культур, і, звісно, погодно-кліматичними умовами.
Завдяки проведенню лісівничих доглядів поліпшуються водний і температурний режими, розпушується ґрунт, а також покращується аерація.
На сьогоднішній день по лісгоспу догляд проведено на площі – 165 га.
Також, на підприємстві практикується проведення доглядів трактором МТЗ-82 в агрегаті з навісним обладнанням КЛБ-1,7 на лісокультурних площах (лісові культури та плантації новорічних ялин).


Останні овини

Не смітити у лісі – закликають лісівники Житомирщини
На колегії Держлісагентства обговорили результати роботи лісової галузі у І півріччі 2020 року
В Шершнівському лісництві подбали про садіння лісу в 2021 році
На базі НУБіП керівники Держлісагентства та профільних коледжів обговорили проблеми кадрового забезпечення галузі
14 серпня - додаткові уакціони

Меню новин
Категорії новин
Архів новин