Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


5

Клас
пожежної небезпеки

09 сер

Лісівники щороку дбають про оздоровлення дітей

Разом із літом розпочинається літній відпочинок дітей, зокрема школярів, а отже – сезон дитячого літнього оздоровлення та відпочинку.

Адміністрація підприємства спільно з профспілковим комітетом щороку допомагають батькам в оздоровлені дітей. Цьогоріч вартість відпочинку в таборі склала 10 тисяч 600 гривень, з цієї суми батьки заплатили 50 % від вартості, а матері одиначки 25 %. Перевезення дітей, а це 57 тисяч гривень, повність за рахунок адміністрації підприємства та профспілкового комітету.

Тож, зібравши відгуки батьків та їх дітей за минулорічний відпочинок, прийняли рішення відправити дітей на відпочинок до дитячого табору «Шоколад» Львівської області, смт. Славське, де діти відпочивали минулого року. Адже тут вдало поєднується колоритна місцевість з оздоровчим кліматом. А проведений у таборі час залишає в пам’яті незабутні враження, адже стіни табору приймають дітей з усієї України.

Хоча діти були різного віку проте спільні інтереси, ознайомчі екскурсії започаткували у дітей справжню лісівничу дружбу. Протягом двох тижнів 39 діток відпочивали, набиралися сил дихаючи гірським повітрям, брали участь у різноманітних конкурсах, спортивних змаганнях. Діти мали практику мови із іноземними волонтерами Туреччини та Китаю. За активну участь у культурно-масовій та спортивній роботі дітей відзначали грамотами та дипломами.


Останні овини

На Житомирщині лісова охорона затримала порушників, котрі зазіхнули на «Камінне село»
Шановні працівники лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості України!
Привітання Віктора Сахнюка з Днем працівника лісу
20 вересня - День працівника лісу
Привітання директора ДП "Житомирський лісгосп" з професійним святом!

Меню новин
Категорії новин
Архів новин