Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


5

Клас
пожежної небезпеки

10 січ

Лісівники підбили підсумок з реалізації новорічних деревцят

Лісівники Житомирського лісгоспу протягом ялинкової кампанії реалізували 1916 шт. ялинок та сосен на загальну суму 218 тис. грн. з ПДВ. Організацією ялинкової кампанії лісівники почали займатися заздалегідь та вже 16 грудня ялинкові майданчики розпочали свою роботу.

 

Цьогоріч вартість новорічної ялинки стартувала від 72 грн. та в залежності від висоти зростала. За ялинку у контейнері покупці віддавали з сімейного бюджету від 144 грн. Купуючи новорічне деревце саме у торгівельних пунктах продажу організованих лісівниками, покупці могли оцінити суттєву різницю ціни лісового товару від ринкової.

 

Всі лісництва лісгоспу спрацювали відмінно по реалізації новорічних дерев. Проте варто відмітити стандартні до продажу новорічні деревцяти заготовлені з Богунського та Тригірського лісництв.

 

Щороку новорічні ялинки заготовляють на спеціально створених плантаціях новорічних ялин. Щорічно по підприємству на вищезгаданих промислових площах висаджується більше 30 тис. шт. сіянців хвойних порід на площі 8 га. Згідно інвентаризації лісокультурних об’єктів поточного року по лісництвах рахується близько 300тис. шт. новорічних дерев на площі 90 га, в тому числі стандартних до реалізації 49 тис. шт.


Останні овини

На смітити у лісі – закликають лісівники Житомирщини
На колегії Держлісагентства обговорили результати роботи лісової галузі у І півріччі 2020 року
В Шершнівському лісництві подбали про садіння лісу в 2021 році
На базі НУБіП керівники Держлісагентства та профільних коледжів обговорили проблеми кадрового забезпечення галузі
14 серпня - додаткові уакціони

Меню новин
Категорії новин
Архів новин