Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


5

Клас
пожежної небезпеки

04 чер

Житомирські лісівники старанно доглядають за лісовими розсадниками

Колискою лісу називають лісові розсадники, бо саме з них, під наглядом досвідчених лісівників, «покрокують» на своє основне місцезростання стандартні сіянці сосни, дуба.
«Лісовий розсадник – це живий організм, який не спроможний функціонувати і розвиватися самостійно, тому йому необхідний постійний догляд»,– розповідає інженер з лісових культур Олена Воробйова.
Догляд за лісовими розсадниками різноманітний і включає низку агротехнічних прийомів. Таких як  прополювання бур’янів і розпушування ґрунту, зрошення, боротьбу з грибковими хворобами і шкідниками.
З ранньої весни і до тепер житомирські лісівники проводять постійні роботи з догляду, яких потребують тимчасові лісорозсадники по лісництвах та в тепличному відділені Базового лісорозсадника.
Посівне відділення лісрозсадників по підприємству цьогоріч склало 1,3 га, площа тимчасових лісорозсадників по лісництвах становить 0,8 га.
Споглядаючи кожний день на чистенькі смарагдові рядочки сіянців, які тягнуться кожним листочком до сонця, відмічаєш постійний приріст майбутнього деревця. На серці стає радісно, що і ти своєю працею причетний до цих перетворень. А враховуючи, який ліс в майбутньому може вирости з цих тендітних паростків, розумієш, що заради цього варто жити та пишатися своєю професією – лісівника.

 

Останні овини

«Створюємо ліси разом»: на Житомирщині триває активна лісокультурна кампанія
В лісах настає сезон тиші
Шлемо вітання колезі - Царан Наталії Миколаївні
Житомирські лісівники закликають до екологічної культури населення!
Спеціалісти управління взяли участь в роботі круглого столу

Меню новин
Категорії новин
Архів новин