Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


2

Клас
пожежної небезпеки

07 жов

Житомирські лісівники провели пізнавальний «лісовий урок» для вихованців Денишівської спеціальної школи

Чудова осіння погода посприяла провести пізнавальний урок на свіжому повітрі. Школярі спеціальної школи завжди з радістю зустрічають лісівників, адже кожна зустріч – це нові пізнання про світ природи.
«Що може бути кращим на «лісових уроках», як заохочення молодого покоління до добрих справ, плекання в них дбайливого ставлення до лісів та довкілля», - розповідає інженер з лісових культур Олена Воробйова.
Як з маленької насінини виростити стрункі сосни та кремезні дуби, звідки приходить красуня-ялинка на зимові свята, які декоративні дерева та кущі гарно стануть доречною  окрасою в сквері чи біля будинків та які зерна сіють лісівники своєю щоденною працею, на ці питання та безліч інших давали відповіді Житомирські лісівники малечі.
В свою чергу помічник лісничого Тригірського лісництва Андрій Міцкевич розповів школярам та вчителям про висадження лісу  в рамках програми Президента «Зелена країна»,акції «Створюємо ліси разом»,  до якої можуть долучитися усі бажаючі.

Останні овини

Лісова охорона Лугинського спецлісгоспу затримала лісопорушників
На Житомирщині нагородили вихованців шкільних лісництв
Рубки догляду за лісом – важливий лісогосподарський захід у вирощуванні високопродуктивних деревостанів
Законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо збереження лісів» зареєстровано у Верховній Раді України
Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець прозвітував про 100 днів на посаді

Меню новин
Категорії новин
Архів новин