Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


2

Клас
пожежної небезпеки

26 сер

Житомирські лісівники взяли участь в тренінгу, який проводили представники WWF - Україна

Для того, аби допомагати лісгоспам ефективно впроваджувати у щоденну роботу екологічні та соціальні аспекти, WWF-Україна розпочав серію практичних тренінгів “Екологічна складова лісової сертифікації як крок до стійкого управління лісами”.
Сьогодні на базі Житомирського лісгоспу для деяких лісових господарств нашої області, які були сертифіковані за FSC національним стандартом ведення лісового господарства проходив практичний тренінг.
Під час тренінгу житомирські лісівники ознайомились з класифікацією особливих цінностей для збереження (ОЦЗ) відповідно до вимог Стандарту, що включають рідкісні та зникаючі види флори і фауни, оселища та ландшафти, критично важливі ліси для громад (місця збору грибів та ягід) та культурні цінності, такі як печери монахів, криївки УПА тощо. Особлива увага приділялася збереженню рідкісних та зникаючих видів флори і фауни та їх оселищ. Окрема лекція присвячена Червоній книзі України та міжнародним спискам видів, що потребують охорони.
Також, будуть проводитись практичні заняття, які проходитимуть як в аудиторіях, так і на лісових ділянках.
Міжнародна система FSС-сертифікації — єдина чинна в Україні система добровільної сертифікації лісових господарств, яка охоплює близько 42% лісів. Сертифікація передбачає відповідальне ведення лісового господарства, що досягається шляхом дотримання економічних, соціальних та природоохоронних вимог, які містяться у Стандарті FSC.

Останні овини

Вітаємо Олександра Станіславова з днем народження
Президент України відзначив головного лісівника Житомирщини
З Днем Конституції України
Вітаємо з днем народження Катерину Вербило
Відтепер лісівники Житомирщини моніторять ліси одночасно на трьох рівнях

Меню новин
Категорії новин
Архів новин