Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


1

Клас
пожежної небезпеки

23 лип

В лісових масивах було проведено лісопатологічне обстеження

Лісова охорона підприємства постійно здійснює обстеження лісових ділянок на предмет доцільності проведення санітарно-оздоровчих заходів. Так, днями, комісією за участі начальником відділу нагляду та прогнозу ДСЛП «Вінницялісозахист» Любов Січко разом із головним лісничим лісгоспу Сергієм Дубницьким, інженером ОЗЛ Наталією Боримською та лісничими було проведено обстеження лісових масивів підприємства. Обстеження здійснюються згідно повідомлень про появу ознак погіршення санітарного стану лісових насаджень, складених помічником лісничого та майстрами лісу кожного із лісництв підприємства.
Обстежені деревостани в основному представлені чистими та мішаними насадженнями з головною породою сосна звичайна та ялина європейська. Обстежена площа по підприємству орієнтовно складає 232 га. За результатами обстеження комісією рекомендовано з метою недопущення появи та розповсюдження стовбурових шкідників, а також збереження технічних якостей деревини, провести рубки з поліпшення санітарного стану лісів (санітарне рубання вибіркове) якісно та в стислі терміни. Дані рубки буде проведено згідно Санітарних правил в лісах України (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1224).
Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів, який планується провести на території того чи іншого лісництва можна знайти на сайті лісгоспу. Бажаючі можуть ознайомитись з законністю всіх видів лісогосподарських робіт.

 

Останні овини

Вітаємо Олександра Станіславова з днем народження
Президент України відзначив головного лісівника Житомирщини
З Днем Конституції України
Вітаємо з днем народження Катерину Вербило
Відтепер лісівники Житомирщини моніторять ліси одночасно на трьох рівнях

Меню новин
Категорії новин
Архів новин