Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


2

Клас
пожежної небезпеки

30 сер

Раді поділитися своїми досягнення в роботі

До Житомирського лісгоспу завітали колеги-лісівники з Білоцерківського лісгоспу за обміном досвідом у лісорозведені.
Колег-лісівників радо зустріли на Базовому лісорозсаднику інженер з лісових культур Олена Воробйова та начальник лісорозсадника Андрій Заремблюк. Для гостей провели екскурсію по території лісорозсадника підприємства та поділилися секретами вирощування майбутнього Поліського лісу, життя якого розпочинається саме з «колиски лісу». 
Житомирські лісівники постійно нарощують та вдосконалюють лісовідновлювальну базу, адже пріоритетним завданням для лісівника – вирощення здорових, акліматизованих стандартних сіянців, що в подальшому дасть змогу мати високопродуктивні деревостани. Побачили колеги-лісівники в тепличному господарстві цьогорічні сходи сіянців із закритою кореневою системою основних лісоутворюючих порід, оглянули теплиці по живцюванню декоративних дерев та кущів, а також було представлено огляду асортимент декоративних рослин.
Такі дружні зустрічі згуртовують лісівників-однодумців та в подальшому стануть у нагоді в лісівничій справі, адже маємо спільну діяльність направлену на збереження та примноження зеленого скарбу.
 

Останні овини

Вітаємо Олександра Станіславова з днем народження
Президент України відзначив головного лісівника Житомирщини
З Днем Конституції України
Вітаємо з днем народження Катерину Вербило
Відтепер лісівники Житомирщини моніторять ліси одночасно на трьох рівнях

Меню новин
Категорії новин
Архів новин