Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


1

Клас
пожежної небезпеки

13 лип

Цікава лісова прогулянка від лісівників житомирського лісгоспу

Як вирощувати ліс, доглядати за ним, а найцікавіше – як прикрасити ліс і зробити його більш цікавішим та привабливішим для пересічних громадян знають лісівники житомирського лісгоспу.
В одному з лісових кварталів Станишівського лісництва нещодавно проклали «Лісову просвітницьку стежку». Тепер кожен охочий має змогу прогулятися 2-ох кілометровою стежиною дізнавшись та побачивши безліч цікавого про лісових світ. Лісова стежка містить 12 зупинок різних за змістом між собою. 
Відвідувачі познайомляться з лісовими знаками, які можна зустріти в лісі, як підгодовують звірину, які заходи проводять лісівники, щоб унеможливити виникнення лісових пожеж. Присівши відпочити на зручну дерев’яну лавку можна почитати книгу з лісової книгарні.
Напевно родзинкою невеличкої лісової подорожі стане прозорий вулик, який для зацікавлених відвідувачів дає змогу крізь скло побачити працю бджілок-трудівниць. Ну, а хто найбільш хоче побачити працю лісівника – тому варто швиденько прямувати на зупинку, де можна дізнатися як заготовляють лісове насіння та як плекають і вирощують молодий ліс в «колисці лісу».
Житомирські лісівники планують розвивати туристичні маршрути в лісових масивах, тож чекайте нових цікавинок. Маємо надію, що відвідувачі оцінять нашу працю та будуть бережливо та відповідально ставитися до діючих локацій в лісі.
 
 

Останні овини

Вітаємо Олександра Станіславова з днем народження
Президент України відзначив головного лісівника Житомирщини
З Днем Конституції України
Вітаємо з днем народження Катерину Вербило
Відтепер лісівники Житомирщини моніторять ліси одночасно на трьох рівнях

Меню новин
Категорії новин
Архів новин