Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


5

Клас
пожежної небезпеки

02 вер

День знань можна провести і в лісі

Пролунали дзвоники у всіх навчальних закладах та сповістили школярів, студентів про початок нового навчального року.
Учні ЗОШ № 27 м. Житомира у супроводі вчителів вирішили провести свято першого дзвоника відвідавши лісову стежку нашого підприємства.
Прокладена лісівниками «Лісова пізнавальна стежка» в Станишівському лісницві, досить цікава та пізнавальна для підростаючого покоління. А дорослі залюбки фотографуються на фоні лісових локацій.
Тепер кожен охочий має змогу прогулятися 2-ох кілометровою стежиною дізнавшись та побачивши безліч цікавого про лісових світ. Лісова стежка містить 12 зупинок різних за змістом між собою. 
Відвідувачі познайомляться з лісовими знаками, які можна зустріти в лісі, як підгодовують звірину, які заходи проводять лісівники, щоб унеможливити виникнення лісових пожеж. Присівши відпочити на зручну дерев’яну лавку можна почитати книгу з лісової книгарні.
Проте родзинкою невеличкої лісової подорожі став прозорий вулик, який для зацікавлених відвідувачів дає змогу крізь скло побачити працю бджілок-трудівниць. Ну, а хто найбільш хоче побачити працю лісівника – тому варто швиденько прямувати на зупинку, де можна дізнатися як заготовляють лісове насіння та як плекають і вирощують молодий ліс в «колисці лісу».
Нам лісівникам, дуже приємно, що наші втілені в життя ідеї прийшлися до смаку гостям. Завжди раді бачити порядних відвідувачів, які не залишатимуть сміття та бережно відносяться до праці лісівника!
 

Останні овини

Комісія ТЕБ та НС розглянула питання пожежної безпеки у літній період
На Базовому лісорозсаднику лісокультурниці проводять літнє живцювання
Вітаємо з днем народження Тетяну Тумік
Лісівники Житомирщини приймають колег з Київщини
В лісових масивах було проведено лісопатологічне обстеження

Меню новин
Категорії новин
Архів новин