Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


1

Клас
пожежної небезпеки

20 вер

Програма Президента України "Зелена країна" стартує в Житомирському лісгоспі

«Висадити 1 мільярд нових дерев за 3 роки - це цілком реально! У нас є чіткий план, досвід і ресурси. Програма Президента «Зелена країна» - це еко-ініціатива, яка важлива не тільки для нас з вами, але й для майбутніх поколінь. Долучитися до наймасштабнішої висадки дерев в історії України може кожен», про це розповів голова Держлісагентства Юрій Болоховець під час пресконференції, присвяченої старту програми.
Уже цієї осені лісівники Житомирського лісгоспу розпочинають реалізацію програми Президента України «Зелена країна» паралельно з проведенням акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом». За програмою Президента за три роки в Україні буде висаджено 1 мільярд нових дерев, за 10 років планується збільшення площ нових лісів на 1 мільйон гектарів.
Цієї весни роботи по лісовідновленню Житомирськими лісівниками були проведені на площі 200 га, з них 150 га - це площа створених вручну лісів. Для проведення лісовідновлювальних робіт використовуємо сіянці із ЗКС основних лісоутворюючих порід, вирощених на лісорозсаднику підприємства.
Варто зазначити, що цього року акція «Створюємо ліси разом» відбудеться у дещо новому форматі і матиме благодійну мету. Уже діє спеціальний сайт zelenakraina.gov.ua, де кожна людина зможе відстежити хід висадки лісу в кожному регіоні.
Долучитися зможуть всі без винятку – для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції «Створюємо ліси разом». Лісівники зі свого боку проведуть необхідні інструктажі та забезпечать посадковим матеріалом.

Останні овини

Ось і перші сходи майбутнього лісу
Боротьба з незаконними рубками — один з наших пріоритетів, - Голова Держлісагентства
Вітаємо начальника Житомирського ОУЛМГ
Стережіться кліщів!
Вітаємо Віктора САХНЮКА!

Меню новин
Категорії новин
Архів новин