Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


1

Клас
пожежної небезпеки

17 вер

Професійне свято в колективі Житомирського лісгоспу

Осінні барви викарбували в календарі прекрасне свято, яке традиційно відзначають лісівники України в третю неділю вересня. Лісівник в значній мірі - людина завтрашнього дня. Адже, "Сьогодні" для лісовода важливо, але "Завтра" значно важливіше. Забезпечити майбутнє лісу - створити і доглянути насадження - основне споконвічне завдання Лісівника. З малесенької хвойної насінинки чи то жолудя виростити продуктивні деревостани надзвичайно кропітка праця, яка триває десятки років.
Саме від професійної, невтомної та самовідданої праці працівників лісового господарства залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання нашою державою. Спасибі всім Вам за працю, професіоналізм і наполегливість у роботі. 
Цьогорічне професійне свято для нашого колективу, співпало з визначною датою – ми відзначаємо 85 – річний ювілей з дня створення Житомирського лісгоспу.
Святкове зібрання пройшло в колективі Житомирського лісгоспу. Директор підприємства Руслан КАРЧЕВСЬКИЙ в своєму виступі провів екскурс історією лісгоспу, яка налічує вже 85 років. Привітав всіх колег-лісівників з професійним святом та подякував ветеранам підприємства за їх працю в лісовому господарстві. Відмітив керівник та профспілковий комітет підприємства своїх працівників за сумлінну працю громотами лісгоспу.
Привітати лісників завітав голова Житомирської райдержадміністрації Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ та заступник голови Житомирської районної ради Володимир ПАЛІЙ.
Очільник району у вітальному слові наголосив , що люди, які охороняють і відроджують лісові багатства, роблять неоціненну роботу. Їх внесок в життя оточуючих складно переоцінити, хоча іноді ми забуваємо про важливість праці лісників . Юрій Миколайович побажав усім присутнім міцного здоров’я та і надалі працювати злагоджено та ефективно. Найкращих працівників під час урочистостей відзначили та нагородили грамотами Житомирської районної державної адміністрації та районної ради.
На останок лунало вітальне слово від керівника підприємства: «Тож, напередодні свята вітаю всіх, хто велично іменується -ЛІСІВНИК!
Від щирого серця висловлюю Вам слова безмежної вдячності й пошани за Вашу невтомну,нелегку та корисну працю.
Сьогодні, відмічаючи разом з Вами свято, бажаю щоб воно  принесло у кожну лісівничу домівку щастя та добро, мир та надію на краще майбутнє. Всім гарного настрою, удачі, мудрості і терпіння, злагоди і достатку. 
Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята – Дня працівника лісу та з нагоди 85-ти річного ювілею Житомирського лісгоспу!».
 

Останні овини

Ось і перші сходи майбутнього лісу
Боротьба з незаконними рубками — один з наших пріоритетів, - Голова Держлісагентства
Вітаємо начальника Житомирського ОУЛМГ
Стережіться кліщів!
Вітаємо Віктора САХНЮКА!

Меню новин
Категорії новин
Архів новин