Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


1

Клас
пожежної небезпеки

22 вер

Праця Житомирських лісівників отримує нагороди

Відзначення професійного свята у лісівників позаду, проте їх скарбнички поповнились різними нагородами. Приємно, що Житомирські лісівники за свою важливу, щоденну, невтомну працю щороку отримують різні заохочення. Так, під час святкування урочистостей з нагоди Дня працівника лісу водій автотранспортних засобів із вивезення деревини лісу Володимир Ковальчук отримав грамоту Житомирської обласної ради.
Володимир Ковальчук  здійснює вивезення лісопродукції з верхніх та проміжних складів лісництв щомісячно в середньому близько 700 м3 деревини. Його автомобіль знаходиться в належному стані, дрібні поточні ремонти виконує самостійно. В дощ, мороз та спеку цей працівник працює в лісі та має вже 18 років лісівничого стажу. Володимир неодноразово був нагороджений грамотами лісгоспу, ЖОУЛМГ, має подяку та грамоту Державного агентства лісових ресурсів України. 
У трудовому колективі Автотарнспортного цеху підприємства говорять про Володимира Валентиновичу, як про доброзичливого, порядного, відповідального  та професіонала своєї справи, котрий день за днем підтверджує свою фаховість, відданість лісівничій справі, нелегку, проте значиму роботу. Тож чергову нагороду він отримав цілком заслужено. Вітаємо колегу та бажаємо подальших успіхів у праці та нових нагород на лісовій  ниві!
 
 
 

Останні овини

Ось і перші сходи майбутнього лісу
Боротьба з незаконними рубками — один з наших пріоритетів, - Голова Держлісагентства
Вітаємо начальника Житомирського ОУЛМГ
Стережіться кліщів!
Вітаємо Віктора САХНЮКА!

Меню новин
Категорії новин
Архів новин