Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


1

Клас
пожежної небезпеки

20 вер

Ліс може хворіти, як і людина

В лісових масивах підприємства постійно здійснюють обстеження ділянок на предмет доцільності проведення санітарно-оздоровчих заходів. Нещодавно комісією було проведено обстеження лісових масивів Богунського, Березівського, Левківського, Корабельного, Тригірського, Новозаводського та Станишівського лісництв. 
До складу комісії входили: головний спеціаліст лісового відділу ОЗЛ ЖОУЛМГ Олег Радченко, інженер з ОЗЛ підприємства Наталія Боримська, інженер-лісопатолог ДСЛП «Вінницялісозахист» Олексій Радевич та лісничі.
Обстеження здійснювались згідно повідомлень про появу ознак погіршення санітарного стану лісових насаджень, поданих помічником лісничого та майстрами лісу кожного із лісництв підприємства.
За результатами обстеження комісією рекомендовано провести рубки з поліпшення санітарного стану лісів (санітарне рубання вибіркове та санітарне рубання суцільне) якісно та в стислі терміни, з метою недопущення появи та розповсюдження стовбурових шкідників, а також збереження технічних якостей деревини. Дані рубки буде проведено згідно Санітарних правил в лісах України ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1224).
На всіх місцях суцільних санітарних рубок лісівниками будуть проведені заходи з лісовідновлення шляхом посадки мішаних лісових культур. Заліснення буде проведено в максимально стислі терміни, враховуючи тип умов місцезростання, головну лісоутворюючу породу та за технологіями, що перешкоджають розвитку патологічних процесів у лісових насадженнях. 
Нагадуємо, що перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів, який планується провести на території того чи іншого лісництва можна знайти на сайті лісгоспу. Бажаючі можуть ознайомитись з законністю всіх видів лісогосподарських робіт.
 
 

Останні овини

Ось і перші сходи майбутнього лісу
Боротьба з незаконними рубками — один з наших пріоритетів, - Голова Держлісагентства
Вітаємо начальника Житомирського ОУЛМГ
Стережіться кліщів!
Вітаємо Віктора САХНЮКА!

Меню новин
Категорії новин
Архів новин