Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


1

Клас
пожежної небезпеки

02 вер

День знань можна провести і в лісі

Пролунали дзвоники у всіх навчальних закладах та сповістили школярів, студентів про початок нового навчального року.
Учні ЗОШ № 27 м. Житомира у супроводі вчителів вирішили провести свято першого дзвоника відвідавши лісову стежку нашого підприємства.
Прокладена лісівниками «Лісова пізнавальна стежка» в Станишівському лісницві, досить цікава та пізнавальна для підростаючого покоління. А дорослі залюбки фотографуються на фоні лісових локацій.
Тепер кожен охочий має змогу прогулятися 2-ох кілометровою стежиною дізнавшись та побачивши безліч цікавого про лісових світ. Лісова стежка містить 12 зупинок різних за змістом між собою. 
Відвідувачі познайомляться з лісовими знаками, які можна зустріти в лісі, як підгодовують звірину, які заходи проводять лісівники, щоб унеможливити виникнення лісових пожеж. Присівши відпочити на зручну дерев’яну лавку можна почитати книгу з лісової книгарні.
Проте родзинкою невеличкої лісової подорожі став прозорий вулик, який для зацікавлених відвідувачів дає змогу крізь скло побачити працю бджілок-трудівниць. Ну, а хто найбільш хоче побачити працю лісівника – тому варто швиденько прямувати на зупинку, де можна дізнатися як заготовляють лісове насіння та як плекають і вирощують молодий ліс в «колисці лісу».
Нам лісівникам, дуже приємно, що наші втілені в життя ідеї прийшлися до смаку гостям. Завжди раді бачити порядних відвідувачів, які не залишатимуть сміття та бережно відносяться до праці лісівника!
 

Останні овини

Ось і перші сходи майбутнього лісу
Боротьба з незаконними рубками — один з наших пріоритетів, - Голова Держлісагентства
Вітаємо начальника Житомирського ОУЛМГ
Стережіться кліщів!
Вітаємо Віктора САХНЮКА!

Меню новин
Категорії новин
Архів новин