Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


2

Клас
пожежної небезпеки

26 жов

Вітаємо Оксану Степаненко з Днем народження!

27 жовтня своє 60-річчя відзначає Оксана Леонідівна Степаненко, начальник відділу лісового господарства державного підприємства "Житомирське лісове господарство».
Народилася ювілярка 1961 році в місті Радомишль Житомирської області Розпочала свою лісівничу освіту навчанням у 1978 році в Малинському лісотехнічному технікумі на факультеті – лісове господарство. Далі навчалася в Українській ордена Трудового Красного Знамені сільськогосподарській академії.
Ювілярка має 40 років стажу роботи в лісовій галузі та за весь час роботи проявила себе з позитивної сторони, як дисциплінована, скромна та висококваліфікований спеціаліст в лісовій справі. 
Сьогодні весь колектив підприємства щиро вітає свою колегу з Ювілейною датою від Дня народження! Шановна Оксана Леонідівна! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, удачі та добробуту в сім’ї. Нехай поруч з Вами завжди будуть найрідніші люди, які підтримують і надихають, дарують любов та завдяки яким Ви матимете гордість та радість у житті. Нехай Ваше життя буде багатим на світлі події та приємні несподіванки, доля буде щедрою на заслужену повагу і людську шану, а удача усміхається Вам на всіх життєвих дорогах.
З повагою та найкращими побажаннями, колектив лісгоспу.


 

Останні овини

Вітаємо з Днем народження лісничого Березівського лісництва!
Вітаємо з Днем народження колегу Юлію Левицьку!
Привітання Андрія Курінського з Днем Конституції України
Колектив лісгоспу висловлює слова співчуття
Вітаємо з Днем народження інженера-технолога

Меню новин
Категорії новин
Архів новин