Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


1

Клас
пожежної небезпеки

18 лис

Вітаємо з ЮВІЛЕЄМ колегу - Наталію Галайбу

18 листопада своє 60-річчя відзначає Наталія Галайба, головний бухгалтер державного підприємства "Житомирське лісове господарство».
Народилася ювілярка 1961 році в смт Ємільчино Житомирської області. 
Після закінчення Ємільчинської середньої школи №1 вступила до Української ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарської академії на економічний факультет. По закінченню якого здобула вищу освіту за спеціальністю економіст-математик.
Свою трудову діяльність на підприємстві Наталія Сергіївна розпочала у 1997 році на посаді головного бухгалтера та вже протягом 24-ох років очолює бухгалтерську службу. Уважність, дисциплінованість, високий рівень бухгалтерської обізнаності, повна віддача своїй справі, щирість та людяність – ці риси притаманні Наталії Сергіївні завдяки яким вона вправно справляється з своїми посадовими обов’язками та є висококваліфікованим головним бухгалтером. Користується великою повагою серед колег та має значний багаж знань, який передає молодому поколінню бухгалтерів.
Сьогодні весь колектив підприємства щиро вітає свою колегу з Ювілейною датою від Дня народження! Шановна Наталія Сергіївна! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, удачі та добробуту в сім’ї. Нехай поруч з Вами завжди будуть найрідніші люди, які підтримують і надихають, дарують любов та завдяки яким Ви матимете гордість та радість у житті. Нехай Ваше життя буде багатим на світлі події та приємні несподіванки, доля буде щедрою на заслужену повагу і людську шану, а удача усміхається Вам на всіх життєвих дорогах!
З повагою та найкращими побажаннями, колектив лісгоспу.
 
 
 
 

Останні овини

Оголошення про аукціон
На Житомирщині готові до садіння лісу
На Житомирщині у вільну природу випустили 26 оленів
Лісівники готуються до посадки лісу та заготовляють насіння хвойних порід
Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар провів зустріч з представниками Світового банку

Меню новин
Категорії новин
Архів новин