Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


5

Клас
пожежної небезпеки

15 лип

Житомирські лісівники закликають до безпечного відпочинку

Лісівники житомирського лісгоспу попереджають:  у лісі – пожежонебезпечний період! Висока пожежна небезпека тримає на сторожі всю лісову охорону підприємства. Ліс на замок не закриєш, та все ж закликаємо громадян відмовитися від відпочинку в лісі в цей період. Натомість пропонуємо безпечний відпочинок.
Запрошуємо відвідати рекреаційну ділянку «Лісова стежка» на території Станишівського лісництва, де функціонує фірмовий кафе-магазин «Лісовичок».  Знаходиться рекреаційна ділянка на 124 км автошляху Київ-Чоп поблизу с. Березина.
Для охочих відпочити в колі друзів можна замовляти заздалегідь свій відпочинок, адже в теплу пору є можливість розміститись в альтанках відкритого типу, а в холодну пору  закриті альтанки, які обігріваються.
Для дитячих розваг облаштовані ігрові майданчики, а для допитливих є можливість поповнити свої знання про рослинний та тваринний світ з облаштованої спеціально для них розважально-пізнавальної зони.
Також цінителі здорового харчування можуть придбати соки, мариновані грибочки, березовий сік,  варення, джем з лісових ягід, або ягоди перетерті із цукром. Для шанувальників мистецтва завжди є вибір української сувенірної продукції, а любителям природи пропонується посадковий матеріал декоративних рослин в асортименті.
 
Доречі, саме відвідавши даний рекреаційний майданчик, ви маєте змогу потрапити на новостворену «Лісову просвітницьку стежку».

Останні овини

В лісах Житомирщини - надзвичайно висока пожежна небезпека!
Комісія ТЕБ та НС розглянула питання пожежної безпеки у літній період
На Базовому лісорозсаднику лісокультурниці проводять літнє живцювання
Вітаємо з днем народження Тетяну Тумік
Лісівники Житомирщини приймають колег з Київщини

Меню новин
Категорії новин
Архів новин