Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


2

Клас
пожежної небезпеки

24 лис

Житомирщина – рекордсмен із садіння лісу

Диплом Книги рекордів України вручено сьогодні  Віктору Сахнюку, начальнику Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.
«За сприяння у встановленні рекорду України … під час проведення акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу» у рамках глобальної екоініціативи «Greening of the Planet»…», - зазначається в дипломі.
Подяки за сприяння в реалізації Міжнародної екологічної акції оголошено і окремим керівникам державних лісогосподарських підприємств та спеціалістам управління.
Варто зазначити, що 30 жовтня, в день проведення акції Житомирщина висадила найбільше дерев серед усіх областей України.
«Масовість  заходів із садіння лісу є визначальною рисою цьогорічної лісокультурної кампанії, - ділиться Віктор Сахнюк. -  У всіх лісогосподарських підприємствах області до висаджування дерев долучалася  учнівська молодь, підприємці, представники громад, органів влади і місцевого самоврядування, пересічні громадяни. А 30 жовтня в державному лісовому фонді Житомирщини майже 14 тисяч осіб разом посадили 1,5 мільйона дерев. Примітно, що екоініціатива реалізовувалася спільно з програмою Президента України «Зелена країна»
Очільник управління лісового господарства додав, що в ході лісовідновних робіт та заходів з доповнення культур загалом в області висаджено 40,3 мільйона сіянців різних лісових порід.
В ході лісокультурної кампанії 2021 року висаджено 6208 гектарів лісових культур. На площі майже півтори тисячі гектарів проведено сприяння природному залісненню. Відтак запланований на рік показник лісовідновлення лісівники області виконали на 106 відсотків.
Максимум зусиль лісівники області  спрямували на заліснення лісових ділянок, постраждалих від пожеж – таких лісів створено понад 2000 гектарів.
На разі лісокультурні роботи в державних лісогосподарських підприємства області завершуються.
Проте ще триває інвентаризація лісових культур. По її завершенню лісівники точно знатимуть, як прижилися молоді насадження та які ділянки потребуватимуть особливої уваги в наступному році.
Пресслужба Житомирського ОУЛМГ

Останні овини

Впродовж минулих вихідних 39 рейдових груп проводили цілодобове патрулювання мисливських угідь області
Держлісгоспи Житомирщини з початку року сплатили 852 мільйони гривень податків
Ліс очима дітей!
Впродовж вихідних лісова охорона Житомирщини склала 30 протоколів на порушників полювання
На колегії Держлісагентства підбито підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств галузі за 9 місяців 2021 року

Меню новин
Категорії новин
Архів новин