Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


2

Клас
пожежної небезпеки

22 лис

Впродовж вихідних лісова охорона Житомирщини склала 30 протоколів на порушників полювання

В посиленому режимі працювала лісова охорона державних лісогосподарських підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства впродовж минулих вихідних.
Дві доби в області проводилися інтенсивні   перевірки в мисливських угіддях на предмет  дотримання мисливцями законодавства України про мисливство та полювання. Особливу увагу звернено на дотримання правил техніки безпеки при проведенні колективного та облавного полювання усіма користувачами мисливських угідь.
Як відомо, тиждень тому стався нещасний випадок із смертельним наслідком в ході полювання на території Черняхівської ОТГ. Відтак в обласному управлінні видано відповідний наказ, згідно з яким спеціалістам державних лісогосподарських підприємств управління доручено організувати перехресні перевірки та розяснювальну роботу серед мисливців, аби упередити виникнення подібних випадків надалі.
В складі 37  рейдових бригад 110 працівників державної лісової охорони обїхали 84 мисливських господарства та охопили перевіркою понад півтисячі осіб.
У їх ході на порушників складено 30 протоколів. Серед найпоширеніх порушень: полювання без відстрільної картки, без контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання, без документів на мисливських собак тощо.
Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства вкотре звертається до усіх мисливців із застереженням неухильно дотримуватися правил безпечного полювання, аби убезпечити себе від нещасних випадків та вберегти життя та здоров'я своїх колег.


Останні овини

Впродовж минулих вихідних 39 рейдових груп проводили цілодобове патрулювання мисливських угідь області
Держлісгоспи Житомирщини з початку року сплатили 852 мільйони гривень податків
Житомирщина – рекордсмен із садіння лісу
Ліс очима дітей!
На колегії Держлісагентства підбито підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств галузі за 9 місяців 2021 року

Меню новин
Категорії новин
Архів новин