Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


5

Клас
пожежної небезпеки

11 гру

В Малинському лісотехнічному коледжі проведено протипожежні навчання

Об’єктові тренування,  направлені на відпрацювання практичних дій з евакуації особового складу закладу при виникненні надзвичайної ситуації – пожежі в навчальних корпусах  та гуртожитках пройшли в Малинському лісотехнічному коледжі.
Відбулася підготовка та тренування з евакуації відповідно до  плану коледжу: зі студентами, викладачами та працівниками проводився  інструктаж щодо дій при пожежі, демонструвалися  навчальні фільми з евакуації та навичок застосування вогнегасників,  його призначення та принципу роботи. 
На спеціалізованому майданчику працівниками коледжу практично відпрацьовувалися вправи щодо гасіння умовного вогнища твердих горючих речовин порошковим вогнегасником. 
У рамках тренування, 10 грудня 2019 року  відпрацьовувалися евакуація працівників, студентів з навчальних корпусів, гуртожитків, спорткомплексу та майстерень, а також дії керівників структурних підрозділів, які повинні були навчитися оперативно приймати правильні рішення при пожежі до прибуття пожежних підрозділів. Протягом 5 хвилин евакуювалися всі студенти та працівники. Евакуація пройшла швидко, організовано , без паніки.
 
              

Останні овини

На Житомирщині лісова охорона затримала порушників, котрі зазіхнули на «Камінне село»
Шановні працівники лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості України!
Привітання Віктора Сахнюка з Днем працівника лісу
20 вересня - День працівника лісу
Привітання директора ДП "Житомирський лісгосп" з професійним святом!

Меню новин
Категорії новин
Архів новин