Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


2

Клас
пожежної небезпеки

21 тра

В Лугинському районі лісівники затримали чергових лісопорушників

В той час, коли лісівники ліквідовують наслідки пожеж, котрі нещодавно вирували на півночі нашої області та спішно висаджують ліс на постраждалих ділянках, любителі легкої наживи той же ліс нищать.
20 травня в ході проведення спільного патрулювання рейдовою групою лісової охорони Лугинського лісгоспу разом  з працівниками поліції за селом Клочеве Коростенського району було помічено автомобіль Урал з навантажувачем, без державних номерних знаків, який виїхав з лісового масиву Літківського лісництва. Автомобіль був навантажений деревиною породи дуб, великих діаметрів та високої якості. 
На вимогу зупинитися, водій не відреагував, відтак почалося переслідування, котре закінчилося тим, що лісова охорона затримала лісопорушників. На місце події негайно було викликано слідчу групу Лугинського відділення Коростенського відділу  поліції  ГУНП в Житомирській області для проведення слідчих дій.
Автомобіль порушників арештовано та доправлено на штраф-майданчик Лугинського відділення Національної поліції, а незаконно заготовлена лісопродукція секвестрована та відправлена на нижній склад лісгоспу.
Далі лісівники встановили і місце скоєння незаконного рубання – там зловмисники зрізали  13 дерев породи дуб, чим заподіяли лісу шкоди на суму  близько 200 тис. грн.
Того ж дня лісівники сусіднього Лугинського спецлісгоспу  виявили незаконне рубання 8 дерев берези у Липниківському лісництві. Лісовою охороною порушники відразу ж встановлені, продукція вилучена. Матераіли направлені до Лугинського відділення поліції.
Загалом за минулу добу мобгрупами державної лісової охорони підприємств Житомирського ОУЛМГ проведено 34 рейди з охорони лісів.
Прес-служба Житомирського ОУЛМГ

Останні овини

В Баранівському лісгоспі подбали, щоб звірі взимку були ситі
В Піщаницькому лісництві Овруцького лісгоспу завершуються ремонтні роботи
Вітання з Днем народження колезі Василю Бігулі
Держлісгоспи Житомирщини вже зібрали 100 тонн шишок
Майже 2000 новорічних деревцят прикрасили оселі житомирян

Меню новин
Категорії новин
Архів новин