Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


5

Клас
пожежної небезпеки

30 лис

В Левківському лісницві в пріоритеті природне поновлення лісу

Сприятливі умови для вирощування сосни звичайної шляхом природного поновлення в Левківському лісництві було помічено спеціалістами лісового господарства вже давно. З 2010 року, в зв’язку із збільшенням розрахункової лісосіки та з метою економії коштів, на ділянках де проводилось суцільне рубання було збережено підріст і тонкомірні дерева та проведено міри сприяння відновленню сосни звичайної. А саме нарізання борозен через 2,5 м. Для відновлення сосни звичайної залишаються, в основному, лісосіки шириною 50 м. А при більшій ширині вирубки та при відсутності прилягаючої стіни лісу залишаються насінники – окремо стоячі вітростійкі дерева сосни від 15 дерев на 1 га.
В процесі росту самосійної сосни, на даних площах, що залишені під природне поновлення, проводиться догляд з метою створення  сприятливих умов для росту і розвитку головної породи, шляхом видалення другорядних листяних порід.
За роки  вирощування лісу шляхом природного поновлення маємо хороші результати. Так, у 2016 році було переведено в покриту лісом площу ділянки природного поновлення близько 31,4 га, а восени поточного року 29,8 га.
 

Останні овини

На Житомирщині провели засідання Робочої групи Комітетів Верховної Ради України та обговорили проблеми лісу
Лісгопам Житомирщини, постраждалим від пожеж, передали нову техніку
На Житомирщині розробляється проект будівництва заводу із вирощування сіянців із закритою кореневою системою
Вивчаємо ліс. Які бувають дерева?
Щиро вітаємо з Днем народження!

Меню новин
Категорії новин
Архів новин