Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


5

Клас
пожежної небезпеки

26 сер

Молодим лісам бути!

22 кілограми лісового насіння висіяли цієї весни в теплицях Явненського лісництва державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство». Тепер в 3 теплицях загальною площею 0,1 га набираються сил 370 тисяч штук сіянців сосни.

«Якість сінців відверто радує, -  приглядається до майбутнього садивного матеріалу лісничий Іван Корольчук. – Щороку в лісництві ми створюємо 30-70 гектарів лісових культур, відтак про те, чим садити – дбаємо круглий рік.»

Стільки ж садивного матеріалу планують отримати на осінь і в Баранівському лісництві цього підприємства. Тут з весни розпочали реконструкцію старих теплиць та будівництво нових. Однак весняні пожежі внесли свої корективи у цей процес – довелося збільшувати плоші посівів лісового насіння, і баранівські лісівники терміново побудували короби. Тепер там підростають сіянці сосни, котрими наступної весни заліснюватимуть як лісові ділянки Баранівського держлісгоспу, так і  площі, постраждалі від пожеж на півночі нашої області.

Нагадаємо, що для заліснення лісових площ, котрі постраждали цієї весни від пожеж,    в усіх лісогосподарських підприємств  Житомирського обласного управління лісового та мисливського господартсва проведено додаткове висівання лісового насіння основних лісоутворюючих порід, аби забезпечити вирощування садивного матеріалу в тих обсягах, які необхідні для залісення  пошкоджених вогнем ділянок.

Останні овини

Вітаємо Оксану Степаненко з Днем народження!
Лісівники провели екскурсію для студентів
Відбулося засідання розширеної колегії Держлісагентства
Створюємо ліси разом
Обрано нового голову Громадської ради при Держлісагентстві

Меню новин
Категорії новин
Архів новин