Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


2

Клас
пожежної небезпеки

19 жов

Лісівники Житомирщини долучилися до встановлення національного рекорду

314 тисяч дерев - такий внесок лісівників Житомирщини у реалізацію загальнодержавного  проекту  «1 000 000 дерев за 24 години» в рамках Всеукраїнської акції «Озеленення України».
Попри дошкульний дощ майже 600 працівників державної лісової охорони на 50 ділянках загальною площею понад 50 гектарів висадили саджанці сосни, дуба, ялини, модрини, берези, клена – загалом 10 порід.
Усі саджанці  вирощено у лісових господарствах Житомирщини з насіння, зібраного лісівниками.
Через карантинні обмеження до акції з озеленення долучилося менше людей, аніж  могло бути. Проте садили в цей день дерева і  представники влади, і громадськості та засобів масової інформації, лише в кількох лісгоспах в  заходаж взяла участь учнівська та студентська молодь. 
«Це дуже важливо, щоб кожен бажаючий мав можливість долучитись до садіння дерев і таким чином зробити свій внесок у справу  озеленення України, - зазначає начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк. -  А разом і переконатися, що відтворення лісових насаджень – це важка праця лісівників. Бо посадити саджанець в землю – це лише маленька частинка великої справи. Тепер їх потрібно десятки років ростити, доглядати, охороняти – і це все ляже на плечі працівників лісогосподарських підприємств.»
 
 

Останні овини

Лісівники готові запропонувати населенню зелені лісові красуні до свят!
Вітаємо з Днем народження колегу з Новозаводського лісництва
Злісних любителів дичини затримала лісова охорона на Житомирщині
Мисливство - від слова мислити
Олега Дзюбенка обрано першим заступником голови обласної ради

Меню новин
Категорії новин
Архів новин