Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


2

Клас
пожежної небезпеки

25 чер

Юні лісівники з Радомишля проводять дослідження та експерименти

Вихованці Радомишльського шкільного лісництва  не обмежуються лише вивченням  лісової справи. Проводячи практичні роботи в розсадниках та на лісових ділянках, юні лісівники проводять різноманітні дослідження та із задоволенням експерементують.
«До прикладу,  у розсаднику Білківського лісництва, де на площі 0,08 га висіяно насіння сосни звичайної, - із захопленням розповідають Софія Бичковська та Світлана Коц, - за потреби ми проводимо догляд за сіянцями: проріджуємо, просапуємо, поливаємо і підживлюємо. А у якості експерименту ми провели визначення відсотка сходження насіння сосни звичайної: у спеціальні контейнери висіяли насіння, поливали, спостерігали за сходами. Проведений експеримент показав, що відсоток сходження насіння становить 90 %.»
«У кварталі 19  площею 1,9 га  в 2017 році ми посадили однорічні сіянці сосни звичайної, - додає Дар'я Саламатіна. -  Два роки ми досліджуємо приріст  97 рослин. Середній приріст  у 2018 році становив - 17,475 см, у 2019 році  - 30,45. За результатами ми бачимо,  що в 2019 році приріст більший, ніж в 2018 -   це пов’язано з  більшою  кількістю опадів та нижчою температурою повітря.  Найінтенсивніше ж деревця росли в  травні  і на початку червня.»

Останні овини

Впродовж минулих вихідних 39 рейдових груп проводили цілодобове патрулювання мисливських угідь області
Держлісгоспи Житомирщини з початку року сплатили 852 мільйони гривень податків
Житомирщина – рекордсмен із садіння лісу
Ліс очима дітей!
Впродовж вихідних лісова охорона Житомирщини склала 30 протоколів на порушників полювання

Меню новин
Категорії новин
Архів новин