Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


5

Клас
пожежної небезпеки

27 лют

Чим живе лісництво

Петро Аркадійович Кучеренко, лісничий Білокоровицького лісництва,працює тут від 1984 року. У його господарстві буквально за конторою - чотири теплиці, де в рік вирощують на 6 сотках 450 тисяч штук сосни звичайної. А навесні її роздають по лісництвах, буває, й продають. Зараз готують 6 соток грунту під декоративну шкілку - вирощуватимуть тую, самшит, чорну смородину - і для своїх потреб, і для населення. Є тут і маленькі ялинки. 
- Засаджуємо в рік 30 - 35 гектарів площ сосною і дубом відповідно 60 і 40 відсотків, - розповів Петро Аркадійович. - Рубки головного користування у нас у рік становлять 7,5 тисячі кубометрів, рубки догляду - 10 тисяч ( це - прорідження, прохідні, вибіркові рубки, санітарні і суцільно-санітарні - коли ліс висох, що часто трапляється останнім часом). 
Лісництво тут чимале - без 32 гектарів -  8 тисяч! Воно має дві майстерські дільниці, якими керують досвідчені старші майстри лісу Микола Іванович Любиченко і Роман Леонідович Крук. Є 10 лісових обходів. А трудяться на цій ділянці майже 50 працівників. Нещодавно оновлене приміщення лісництва приваблює не тільки своїм світло-зеленим кольором, оздобленою з висадженими декоративними культурами територією, а й навіть фундаментом і сходами, зробленими із піщаника місцевого кар’єру. І все - з любов’ю. 
Газета "Час плюс"

Останні овини

Вітаємо Оксану Степаненко з Днем народження!
Лісівники провели екскурсію для студентів
Відбулося засідання розширеної колегії Держлісагентства
Створюємо ліси разом
Обрано нового голову Громадської ради при Держлісагентстві

Меню новин
Категорії новин
Архів новин