Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


5

Клас
пожежної небезпеки

26 кві

Більше 3 тис.штук молодих дерев висаджено на території Березівського лісництва

В рамках акції «Створюємо ліси разом» на території Березівського лісництва були проведені лісовідновлювальні роботи на площі 0,8 га. З року в рік проводячи такі лісокультурні акції лісівники прагнуть надати широкого громадського резонансу проблемі збереження лісових насаджень, виховання у підростаючого покоління шанобливого та бережного ставлення до природи, а також привернення уваги до значимості професії лісівника.
Участь у посадці приймали голова Житомирської районної адміністрації Юрій Денисовець, голова районної ради Олександр Блощинський та районні депутати. 
Привітав гостей директор підприємства Руслан Карчевський, який розповів учасникам про важливість даного міроприємства та вже на практиці продемонстрував як правильно висаджувати сіянці аби була гарна приживлювальність.
Спільна дружня праця лісівників та можновладців за кілька годин праці дала позитивний результат, в рядочках струнко вишикувались сіянці сосни та дуба, модрини та черешні.
Отож, робота закипіла…. Хтось був новачком та вперше спробував себе в лісівничій роботі, а хтось пригадував скільки разів вже висаджував ліс.
Мудрі люди кажуть, що участь у посадці дерев надає кожному з нас можливість поговорити з нащадками. Адже, дерева служать багатьом поколінням. І через роки хтось подякує нам за гарний ліс чи алею в міському парку.
Житомирські лісівники щиро дякують за допомогу гостям, які з року в рік долучаються до висадки молодого лісу.
 
 

Останні овини

Вітаємо Оксану Степаненко з Днем народження!
Лісівники провели екскурсію для студентів
Відбулося засідання розширеної колегії Держлісагентства
Створюємо ліси разом
Обрано нового голову Громадської ради при Держлісагентстві

Меню новин
Категорії новин
Архів новин