Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


2

Клас
пожежної небезпеки

19 лют

Автотранспортний підрозділ Коростенського лісгоспу поповнився новою технікою

Щоденно з автотранспортного цеху державного підприємства «Коростенське лісомисливське господарство» в рейс виїжджають 8-10 транспортних одиниць.  
«У кожного водія – своє завдання, - каже  начальник підрозділу Валерій Шавлович, - проте вимоги до всіх – однакові. Насамперед люди  мають бути непитущими, добросовісними та дисциплінованими..  А ще -  сумлінно виконувати свої обов’язки, берегти ввірену техніку та добре розумітися у ній.»
Саме такі вимоги ставить керівник до своїх підлеглих – і колектив тут склався дружний та працьовитий. Всі розуміють одне одного та підтримують, завжди готові виручити в разі чого.   Всього ж в підрозділі працює 21 особа.
«Радує те, що в колективі є молодь, завзята та перспективна, - додає пан Шавлович. – От скажімо Олександр Барановський – хлопець, як кажуть, з головою і з руками, відповідальний і  ініціативний. Леонід Українець  також жодної роботи не цурається, за технікою доглядає, як за власною. На цих хлопців можна покластися.»
Нещодавно підприємство закупило нові автомобілі для перевезення деревини – ДАФ, МАЗ та «Мерседес», їх закріпили за кращими водіями. У минулому році лісгосп придбав 4 нових трактори, 4 причепи  Weimer, автомобіль КАМАЗ тощо.
Зовсім недавно в підрозділі проведено ремонти:  і в боксах,  і в побутових приміщеннях, і в диспетчерському пункті. Приведено до ладу кабінет з безпеки руху,  де відповідні спеціалісти регулярно проводять заняття з водіями.
«Раціональна організація транспортного обслуговування є однією із головних умов підвищення ефективності нашого господарювання.  Від його розвитку в значній мірі залежить успішність реалізації  всієї економічної стратегії підприємства, - резюмує директор лісгоспу Володимир Бадзян . – Тому ми робимо все, аби підрозділ працював стабільно та безперебійно, постійно оновлюємо техніку, створюємо комфортні умови праці. Середня заробітна плата в автотранспортному цеху складає 12-15 тисяч гривень в місяць.»
Наталія Горай, прес-служба Житомирського ОУЛМГ

Останні овини

Впродовж минулих вихідних 39 рейдових груп проводили цілодобове патрулювання мисливських угідь області
Держлісгоспи Житомирщини з початку року сплатили 852 мільйони гривень податків
Житомирщина – рекордсмен із садіння лісу
Ліс очима дітей!
Впродовж вихідних лісова охорона Житомирщини склала 30 протоколів на порушників полювання

Меню новин
Категорії новин
Архів новин