Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


2

Клас
пожежної небезпеки

18 вер

20 вересня - День працівника лісу

В 1993 році Указом Президента України запроваджено відзначення Дня працівника лісу.
Відтоді у третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які піклуються про лісові багатства та їх раціональне використання. 
Ліс –це загальнонаціональне надбання, безцінний скарб нашої держави, жива спадщина для майбутніх поколінь. Саме тому професія працівника лісу в усі часи була почесною і шанованою в народі.
Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету. 
Напередодні професійного свята за багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток лісового господарства Житомирщини та з нагоди Дня працівника лісу кращих працівників галузі Житомирщини відзначено нагородами.
Нагрудним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні» нагороджено помічника лісничого Кам’янобрідського лісництва державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство» Василевич
Наталію Олександрівну та інженера лісового господарства державного підприємства «Білокоровицьке лісове господарство» Тараканця
Олександра Івановича,
а нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України» - Данилюка
Олега Петровича,  лісничого Гвоздяренського лісництва державного підприємства «Бердичівське лісове господарство» та Примака
Миколу Павловича, лісничого Борутинського лісництва  державного підприємства «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство».
18 працівників державних лісогосподарських підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства нагороджено Почесними грамотами Державного агентства лісових ресурсів України, 80 – Грамотами обласного управління лісового та мисливського господарства, 6 -  грамотами Житомирської ОДА. 56 лісівникам області Подяки оголосив Голова Держлісагентства України, 5 - вручено нагрудні знаки ДСНС України «За відвагу у надзвичайній ситуації!»
Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк привітав колег з професійним святом та побажав усім нових вагомих здобутків у праці,  миру  та злагоди. 
СПИСОК
працівників підприємств Житомирського обласного 
управління лісового та мисливського господарства 
для нагородження з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу
 
нагрудним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні»
 
Василевич
Наталію Олександрівну – помічника лісничого Кам’янобрідського лісництва державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство»
Тараканця
Олександра Івановича – інженера лісового господарства державного підприємства «Білокоровицьке лісове господарство»
 
нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України»
Данилюка
Олега Петровича – лісничого Гвоздяренського лісництва державного підприємства « Бердичівське лісове господарство»
Примака
Миколу Павловича – лісничого Борутинського лісництва  державного підприємства «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство»
Почесною грамотою Державного агентства лісових ресурсів України
Бадзяна 
Володимира Володимировича – директора державного підприємства «Коростенське лісомисливське господарство»
Бараша
Руслана Івановича – тракториста-машиніста лісогосподарського виробництва Кочичинського лісництва державного підприємства «Ємільчинське лісове господарство»
Богатирчука
Сергія Миколайовича – тракториста на трелюванні лісу автотранспортного цеху державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
Герасимчука
Сергія Григоровича – тракториста-машиніста лісогосподарського виробництва Пилиповицького лісництва державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство»
Ковтонюка
Миколу Федоровича – лісничого Миропільського лісництва державного підприємства «Бердичівське лісове господарство»
Коробку
Миколу Леонідовича – лісоруба IV розряду Ярунського лісництва державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство»
Кручка
Костянтина Володимировича – стропальника Білокоровицького комплексу (лісопромислового) державного підприємства «Білокоровицьке лісове господарство»
Лагоду
Віктора Григоровича – лісоруба IV розряду Озерянського лісництва державного підприємства «Білокоровицьке лісове господарство»
Мартинчука
Олексія Олексійовича – майстра лісу Станишівського лісництва державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
Мельника
Василя Григоровича – майстра лісу Курчицького лісництва державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство»
Онофрійчука
Сергія Михайловича – лісничого Білківського лісництва державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство»
Остапчука
Бориса Сергійовича – лісничого Баранівського лісництва державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство»
Павловського
Володимира Романовича – водія автотранспортних засобів із вивезення деревини з лісу державного підприємства «Овруцьке лісове господарство»
Пилипчука
Володимира Олександровича – старшого майстра лісу Станишівського лісництва державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
Стужука
Василя Федоровича – тракториста-машиніста лісогосподарського виробництва державного підприємства «Лугинське лісове господарство»
Тумік 
Тетяну Анатоліївну бухгалтер державного підприємства державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
Філоненко
Валентину Сергіївну – бухгалтера Глумчанського лісництва державного підприємства «Ємільчинське лісове господарство»
Харитончука
Олександра Сергійовича – старшого майстра лісу Тригірського лісництва державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
 
Подякою Голови Державного агентства лісових ресурсів України
Авраменка
Семена Сергійовича – майстра лісу Дубовецького лісництва державного підприємство «Коростишівське лісове господарство»
Андросовича
Сергія Івановича – майстра лісу Селезівського лісництва Поліського природного заповідника
Бойка
Сергія Васильовича – старшого майстра лісу Богунського лісництва державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
Бульбанюка
Івана Володимировича – кочегара лісопромислового комплексу державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство»
Вацківського
Петра Леоновича – тракториста Корбутівського лісництва державного підприємства «Зарічанське лісове господарство»
Ващенко
Зою Михайлівну – робітника на лісогосподарських роботах базового лісового розсадника державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
Вітіска
Броніслава Броніславовича – тракториста-машиніста лісогосподарського виробництва Коропивнянського лісництва державного підприємство «Коростишівське лісове господарство»
Вовка
Олександра Петровича – водія автотранспортних засобів із вивезення деревини з лісу державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство»
Гадомського
Володимира Володимировича – водія автотранспортних засобів із вивезення деревини з лісу автотранспортного цеху державного підприємства «Коростенське лісомисливське господарство»
Гаркавого
Михайла Миколайовича – майстра лісу Макарівського лісництва державного підприємства «Зарічанське лісове господарство»
Гельвейчука
Миколу Івановича – тракториста-машиніста лісогосподарського виробництва Білокоровицького лісництва державного підприємства «Білокоровицьке лісове господарство»
Грищука
Володимира Івановича – водія автотранспортних засобів державного підприємства «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство»
Дейнеку
Сергія Вікторовича – водія автотранспортних засобів Городницького АТП державного підприємства «Городницьке  лісове господарство»
Денисюка
Миколу Миколайовича – майстра лісу Корабельного лісництва державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
Деревякіна
Андрія Володимировича – тракториста-машиніста лісогосподарського виробництва державного підприємства «Лугинське лісове господарство»
Дмитренка
Івана Васильовича – директора державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство»
Дроздюка
Андрія Анатолійовича – лісоруба VІ розряду Пищівського лісництва державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство»
Дулька
Олександра Костянтиновича – старшого майстра лісу Любовицького лісництва державного підприємства «Малинське лісове господарство»
Дученко
Нінель Іванівну – начальника нижнього складу ст. Ірша державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство»
Євтушка
Анатолія Миколайовича – верстатника деревообробних верстатів нижнього складу Жужель державного підприємства «Ємільчинське лісове господарство»
Кеду
Анатолія Івановича – тракториста-машиніста лісогосподарського виробництва Жубровицького лісництва державного підприємства «Білокоровицьке лісове господарство»
Клисовця
Олексія Олександровича – майстра лісу Смолівського лісництва державного підприємство «Коростишівське лісове господарство»
Кобилинську
Анастасію Вікторівну – верстатника деревообробних верстатів Бережестського нижнього складу державного підприємства «Овруцьке лісове господарство»
Комарчука
Віктора Миколайовича – майстра лісу Заліського лісництва державного підприємства «Народицьке спеціалізоване лісове господарство»
Кондратюка
Сергія Адамовича – лісоруба ІІІ розряду Явненського лісництва державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство»
Коноховця
Ігоря Миколайовича – майстра лісу Радчанського лісництва державного підприємства «Народицьке спеціалізоване лісове господарство»
Куницького 
Олега Миколайовича – майстра лісу Ємільчинського лісництва державного підприємства «Ємільчинське лісове господарство»
Лазарєва
Руслана Васильовича – майстра лісу Коростишівського лісництва державного підприємство «Коростишівське лісове господарство»
Лінкевича
Анатолія Миколайовича – трелювальника Сирницького лісництва державного підприємства «Словечанське лісове господарство»
Олехновича 
Василя Івановича – головного спеціаліста відділу лісового господарства, охорони та захисту лісу Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства
Опанасенка
Володимира Олександровича – помічника лісничого Коростишівського лісництва державного підприємства «Коростишівське лісове господарство»
Осіпчука
Сергія Олександровича - верстатника деревообробних верстатів державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство»
Осіпчука
Юрія Юрійовича – навальника-штабелювальника деревини державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство»
Пичака
Володимира Олексійовича – тракториста-машиніста лісогосподарського виробництва Ходорківського лісництва державного підприємства «Попільнянське лісове господарство»
Пишного
Миколу Тихоновича – водія автотранспортних засобів із вивезення деревини з лісу транспортного цеху державного підприємства «Бердичівське лісове господарство»
Покальчука
Валерія Івановича – заточувальника деревообробниого інструменту лісокомплексу державного підприємства «Олевське лісове господарство»
Поліщука
Михайла Костянтиновича – майстра лісу Чуднівського лісництва державного підприємства «Зарічанське лісове господарство»
Примак
Тетяну Василівну – бухгалтера державного підприємства «Ємільчинське лісове господарство»
Присяжнюка
Сергія Васильовича – інженера з охорони та захисту лісу державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство»
Радзіховського
Володимира Броніславовича – водія автотранспортних засобів із вивезення деревини з лісу державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство»
Радченка
Олега Анатолійовича – головного спеціаліста відділу лісового господарства, охорони та захисту лісу Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства
Рудницького
Анатолія Онуфрійовича – помічника лісничого Можарівського лісництва державного підприємства «Словечанське лісове господарство»
Савчука
Ігоря Анатолійовича – майстра лісу Зарічанського лісництва державного підприємства «Зарічанське лісове господарство»
Сазонського
Леоніда Болеславовича – майстра лісу Новозаводського лісництва державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
Сімінова
Василя Валерійовича – старшого майстра лісу Миропільського лісництва державного підприємства «Бердичівське лісове господарство»
Степаненко
Оксану Євгеніївну – диспетчера транспортного цеху державного підприємства «Малинське лісове господарство»
Сторожука
Миколу Володимировича – майстра лісу Пилипівського лісництва державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
Сумарєва
Олексія Євгеновича – столяра лісопромислового комплексу державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство»
Ткачука 
Сергія Валерійовича – головного лісничого державного підприємства «Коростенське лісомисливське господарство»
Торгонського
Анатолія Анатолійовича – старшого майстра лісу Копищанського лісництва Поліського природного заповідника
Туровського
Андрія Івановича – майстра лісу Березівського лісництва державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
Фірова
Олександра Михайловича – тракториста-машиніста лісогосподарського виробництва державного підприємства «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство»
Хомутовського
Олександра Миколайовича – майстра лісу Перганського лісництва Поліського природного заповідника
Чевельчу
Оксану Володимирівну – майстера лісу (лісорозсадника) Малинського лісництва державного підприємства «Малинське лісове господарство»
Чугаєвського
Віктора Вікторовича – головного спеціаліста сектору мисливського господарства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства
Ярошинського
Йосипа Мічеславовича – машиніста-кранівника лісопереробного комплексу державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
 
Почесною грамотою Житомирської обласної державної адміністрації:
 
1. Багрова
Віктора Сергійовича – тракториста-машиніста лісогосподарського виробництва Новоград-Волинського лісництва державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство»
2. Грищука
Василя Івановича – лісничого Пилипівського лісництва державного підприємства «Житомирське господарство»
3. Квятковського
Бориса Анатолійовича – головного інженера державного підприємства «Лугинське спеціалізоване лісове господарство»
4. Меляновську
Оксану Олександрівну – виконавчого робітника ремонтно-механічної дільниці державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство»
5. Сидорчука 
Василя Федоровича – майстра виробничої дільниці нижнього складу Жужель  державного підприємства «Ємільчинське лісове господарство»
6. Стельмаха
Юрія Васильовича – єгеря Баранівського лісництва державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство»
Нагороджено Грамотою Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства:
1. Андросовича
Віктора Васильовича – майстра лісу Селезівського лісництва Поліського природного заповідника
2. Андросовича
Миколу Івановича – старшого майстра лісу Усівського лісництва державного підприємства «Словечанське лісове господарство»
3. Бабича
Павла Васильовича – старшого майстра лісу Виступовицького лісництвава державного підприємства «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство»
4. Білоцького
Олександра Михайловича – помічника лісничого Велідницького лісництва державного підприємства «Словечанське лісове господарство»
5. Бондарчука
Сергія Васильовича – водія автотранспортних засобів державного підприємства «Городницьке лісове господарство»
6. Бугрика
Павла Дмитровича – помічника лісничого Зарічанського лісництва державного підприємства «Зарічанське лісове господарство»
7. Вакуленка
Івана Юрійовича – майстра лісу Пилипівського лісництва державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
8. Волощука
Олега Миколайовича – помічника лісничого Королівського лісництва державного підприємства
«Ємільчинське лісове господарство»
9. Гальченка
Олександра Борисовича – помічника лісничого Білківського лісництва державного підприємства
«Радомишльське лісомисливське господарство»
10. Гальченка
Олексія Володимировича – майстра лісу Іршанського лісництва державного підприємства «Малинське лісове господарство»
11. Гарбаренка
Юрія Васильовича – тракториста-машиніста лісогосподарського виробництва 
Кримоцького лісництва державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство»
12. Герасимчука 
Юрія Івановича – майстра на лісозаготівельних роботах нижнього складу Велідники державного підприємства «Словечанське лісове господарство»
13. Гоголу
Олександра Івановича – лісоруба V розряду Городницького нижнього складу державного підприємства «Городницьке лісове господарство»
14. Грищенка
Василя Анатолійовича – тракториста-машиніста лісогосподарського виробництва Малинського лісництва державного підприємства «Малинське лісове господарство»
15. Грищенка
Сергія Васильовича – водія автотранспортних засобів транспортного цеху державного підприємства «Малинське лісове господарство»
16. Гузеляка
Миколу Петровича – верстатника деревообробних верстатів державного підприємства
«Лугинське лісове господарство»
17. Гунька
Миколу Миколайовича – лісоруба VІ розряду Любовицького лісництва державного підприємства «Малинське лісове господарство»
18. Гурина 
Івана Вікторовича – водія автотранспортних засобів державного підприємства «Словечанське лісове господарство»
19. Дмитренка
Олександра Миколайовича – машиніста-кранівника Ушомирського лісопромислового комплексу державного підприємства «Коростенське лісомисливське господарство»
20. Дубчака
Віктора Володимировича – верстатника деревообробних верстатів лісопереробного комплексу державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
21. Закусила
Олександра Миколайовича – майстра лісу Закусилівського лісництва державного підприємства «Народицьке спеціалізоване лісове господарство»
22. Закусила
Сергія Миколайовича – лісничого Богданівського лісництва державного підприємства «Бердичівське лісове господарство»
23. Зірку
Андрія Анатолійовича – помічника лісничого Давидківського лісництва державного підприємства «Народицьке спеціалізоване лісове господарство»
24. Ісаєва
Олексія Михайловича – верстатника деревообробних верстатів цеху переробки деревини державного підприємства «Лугинське спеціалізоване лісове господарство»
25. Іщенка
Петра Дмитровича – майстра лісу Тригірського лісництва державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
26. Кобилинську
Наталію Миколаївну – менеджера із зовнішньоекономічної діяльності державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
27. Кобилинського
Олександра Володимировича – водія автотранспортних засобів державного підприємства
«Лугинське лісове господарство»
28. Ковальчука
Олексія Михайловича – водія автотранспортних засобів державного підприємства «Олевське лісове господарство»
29. Ковжун
Лесю Василівну – майстра лісу Народицького лісництва державного підприємства «Народицьке спеціалізоване лісове господарство»
30. Козакевича
Віктора Казимировича – токаря автотранспортного цеху
державного підприємства «Ємільчинське лісове господарство»
31. Коминара
Володимира Федоровича – майстра лісу Кліщівського лісництва державного підприємства «Народицьке спеціалізоване лісове господарство»
32. Кота
Вадима Миколайовича – старшого майстра лісу Борутинського лісництва державного підприємства «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство»
33. Крижовця
Дмитра Васильовича – майстра лісу Радомишльського лісництва державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство»
34. Кудру
Романа Петровича – начальника відділу виробництва та маркетингу державного підприємства «Словечанське лісове господарство»
35. Кудряшова
Анатолія Вікторовича – майстра лісу Биківського лісництва державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство»
36. Кучинського
Олександра Олександровича – лісоруба Піщаницького лісництва державного підприємства «Овруцьке лісове господарство»
37. Лавника
Олександра Олексійовича – лісоруба Овруцького лісництва державного підприємства «Овруцьке лісове господарство»
38. Левченка
Сергія Івановича – стропальника ІV розряду нижнього складу державного підприємства «Малинське лісове господарство»
39. Лисюка
Юрія Івановича – майстра лісу Левківського лісництва державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
40. Ложка
Віктора Валентиновича – водія автотранспортних засобів державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство»
41. Макарчука
Василя Васильовича – водія автотранспортних засобів
державного підприємства «Білокоровицьке лісове
господарство»
42. Макуху
Василя Івановича – водія автотранспортних засобів державного підприємства
«Лугинське лісове господарство»
43. Марчука
Олександра Леонідовича – водія автотранспортних засобів
державного підприємства «Білокоровицьке лісове
господарство»
44. Масюка
Руслана Івановича – старшого майстра лісу Ружинського лісництва державного підприємства «Попільнянське лісове господарство»
45. Медведського
Миколу Івановича – стропальника державного підприємства «Лугинське спеціалізоване лісове
господарство»
46. Нелепа
Юрія Миколайовича – тракториста-машиніста лісогосподарського виробництва Ситовецького лісництва державного підприємства «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство»
47. Носона
Миколу Петровича – навальника-штабелювальника деревини нижнього складу Яблунець державного підприємства «Ємільчинське лісове господарство»
48. Олійника
Михайла Миколайовича – майстра лісу Андрушівського  лісництва державного підприємства «Попільнянське лісове господарство»
49. Охрімчука
Олександра Івановича – машиніста-кранівника лісопромислового комплексу державного підприємства «Олевське лісове господарство»
50. Панчука
Андрія Володимировича – інженера лісового господарства державного підприємства «Бердичівське лісове господарство»
51. Панчука
Юрія Павловича – майстра лісу Чорнолозького лісництва державного підприємства «Бердичівське лісове господарство»
52. Пашківського
Сергія Йосиповича – майстра лісу Березівського лісництва державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
53. Пашковського
Олега Анатолійовича – майстра лісу Корабельного лісництва державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
54. Перловську
Тетяну Вячеславівну – верстатника деревообробних верстатів лісопромислового комплексу державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство» 
55. Помінчука
Віталія Яковича – верстатника деревообробних верстатів Білокоровицького комплексу (лісопромислового) державного
підприємства «Білокоровицьке лісове
господарство»
56. Примака
Олександра Володимировича – майстра лісу Гартівського лісництва
державного підприємства «Ємільчинське лісове господарство»
57. Прокопчука
Максима Валерійовича – інженера з охорони та захисту лісу державного підприємства «Малинське лісове господарство»
58. Рекшу
Сергія Петровича – майстра лісу Довбиського лісництва державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство»
59. Ренкаса
Петра Петровича – тракториста-машиніста лісогосподарського виробництва Замисловицького лісництва державного підприємства «Білокоровицьке лісове
господарство»
60. Рожанського 
Віталія Васильовича – майстра лісу Богунського лісництва державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
61. Рожка
Віктора Васильовича – лісоруба Ушомирського лісопромислового комплексу державного підприємства «Коростенське лісомисливське господарство»
62. Рудіка
Антона Степановича – верстатника деревообробних верстатів Білокоровицького комплексу (лісопромислового) державного
підприємства «Білокоровицьке лісове
господарство»
63. Рудницького
Сергія Миколайовича – водія автотранспортних засобів
державного підприємства «Білокоровицьке лісове
господарство»
64. Савчука
Вадима Павловича – інженера з охорони та захисту лісу державного підприємства «Зарічанське лісове господарство»
65. Самчик
Наталію Григорівну – робітника на лісогосподарських роботах Дубовецького лісництва державного підприємства «Коростишівське лісове господарство»
66. Синицького
Анатолія Федоровича – майстра лісу Бовсунівського лісництва державного підприємства «Лугинське спеціалізоване лісове господарство»
67. Скидана
Івана Вікторовича – майстра лісу Малоцвілянського лісництва державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство»
 
68. Ставера
Володимира Андрійовича – майстра лісу Перганського лісництва Поліського природного заповідника
69. Степаницького
Валерія Миколайовича – водія автотранспортних засобів державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство»
70. Супруненка
Миколи Володимировича – тракториста-машиніста лісогосподарського виробництва Новоград-Волинського лісництва державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство»
71. Талька
Віталія Вікторовича – водія автотранспортних засобів із вивезення деревини з лісу автотранспортного цеху державного підприємства «Житомирське лісове господарство»
72. Тимошенка
Сергія Сергійовича – майстра лісу Кам’янобрідського лісництва державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство»
73. Федорка
Ігоря В’ячеславовича – лісоруба IV розряду Смолівського лісництва державного підприємства  «Коростишівське лісове господарство»
74. Чепцова
Ігоря Сергійовича – лісничого Кримоцького лісництва державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство»
75. Черняка
Дениса Сергійовича – водія автотранспортних засобів державного підприємства «Народицьке спеціалізоване лісове господарство»
76. Шашкуна
Вадима Олександровича – старшого майстра лісу Попільнянського лісництва державного підприємства «Попільнянське лісове господарство»
77. Шебету
Миколу Миколайовича – водія автотранспортних засобів державного підприємства «Лугинське спеціалізоване лісове господарство»
 
78. Шевчука
Валентина Івановича – лісничого Надслучанського лісництва державного підприємства «Городницьке лісове господарство»
79. Яковенка
Володимира Володимировича – верстатника деревообробних верстатів Білокоровицького комплексу (лісопромислового) державного
підприємства «Білокоровицьке лісове
господарство»
80. Ямкового
Анатолія Анатолійовича – майстра лісу Новозаводського лісництва державного
підприємства «Житомирське лісове
господарство»
Відзнакою ДСНС України нагороджено
Барановський
Анатолій Михайлович – майстер лісу Ігнатпільського лісництва державного підприємства «Овруцьке лісове господарство»
Ензембрук
Андрій Володимирович – майстер лісу Овруцького лісництва державного підприємства «Овруцьке лісове господарство»
Зьолко
Олексій Миколайович – помічник лісничого Журбенського лісництва державного підприємства «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство»
Нестеренко
Андрій Вікторович – майстер лісу Виступовицького лісництва державного підприємства „Овруцьке спеціалізоване лісове господарство”
Панухник
Олександр Володимирович – начальник відділу лісового господарства державного підприємства «Словечанське лісове господарства
 
 
 
 
 
 
 

Останні овини

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
«Лісова стежка» від баранівських лісівників – для справжніх любителів природи
Запрошуємо відвідати Базовий лісорозсадник ДП «Житомирський лісгосп»
Зарічанський держлісгосп – серез лідерів галузі
Лісівники Житомирщини долучилися до встановлення національного рекорду

Меню новин




Категорії новин




Архів новин