Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


5

Клас
пожежної небезпеки

Вздовж автошляхів, які пронизують масиви лісгоспу для культурного відпочинку населення облаштовані  рекреаційні  пункти. Творчо підійшли до облаштування зон відпочинку колективи наших лісництв.

Рекреаційний майданчик “Діброва”

Рекреаційний майданчик Тригірського лісництва “Діброва” один з переможців серед споріднених по Житомирському обласному правлінню лісового та мисливського господарства. Колектив лісництва не зупинився на досягнутому, на р. Бобрівка  почала фукціонувати альтанка на воді.

Рекреаційна ділянка «Лісова стежка» та фірмовий кафе-магазин «Лісовичок»

На території Станишівського лісництва  облаштовано рекреаційну ділянки «Лісова стежка» та фірмовий кафе-магазин «Лісовичок». Тут можна скуштувати смачні страви домашньої кухні та страви на мангалі та тандирі. Для охочих відпочити в колі друзів можна замовляти заздалегідь свій відпочинок, адже в теплу пору є можливість розміститись в альтанках відкритого типу, а в холодну пору  закриті альтанки, які обігріваються. Для дитячих розваг облаштовані ігрові майданчики, а для допитливих є можливість поповнити свої знання про рослинний та тваринний світ з облаштованої спеціально для них розважально-пізнавальної зони.