Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8


1

Клас
пожежної небезпеки

16 тра

Житомирські лісівники приймали гостей з Швеції та Литви

Для лісівників одним із пріоритетних завдань є лісовідновлювальні роботи, запорукою яких є вирощення якісного садивного матеріалу. Отож, зустрівши гостей було про що поспілкуватися та порадитися. Адже, відгукнулися на запрошення представник Шведського представництва компанії ВСС Андреас Бернер та Литовського представництва Евалдас Блажевічіус.

Компанія BCC спеціалізується на виробництві обладнання для вирощування посадкового матеріалу для лісовідновлення та є найбільшим виробником в Європі такого обладнання. Зокрема, основною метою компанії є ознайомлення лісових господарств із сучасними технологіями й обладнанням для обробітку насіння та вирощування сіянців із закритою кореневою системою.

Представники компанії відвідали базовий лісорозсадник лісгоспу, де ознайомились з тепличним господарством по вирощуванню сіянців хвойних порід із закритою кореневою системою, а також було представлено для огляду декоративно - посадковий матеріал.

Під час зустрічі обговорено безліч питань, які цікавили обидві сторони. Крім того, гості показали презентацію роботи автоматизованої лінії та системи поливу, розрахованої на велику площу вирощування сіянців та розповіли, які методи відтворення лісів застосовують у їхніх країнах.

«Наше підприємство вже має певні досягнення у вирощуванні сінців з закритою кореневою системою, адже ми цим займаємося не один рік, але сьогоднішнє спілкування дає стимул не зупинятися на досягнутому та прийняти до уваги поради таких спеціалістів», ­– зазначив Руслан Карчевський директор Житомирського лісгоспу.

 


Останні овини

Вірус АЧС - соціальний виклик для країни
Бердичівським лісівникам засівали на Василя вихованці «підшефного» садочку
1,2 мільйона гривень планують зекономити лісівники Житомирщини завдяки впровадженню раціоналізаторських пропозицій
В баранівському лісі браконьєри застрелили кабана. Лісова охорона спрацювала на відмінно.
Флешмоб, екскурсія та юшка. Як Житомирські учні у ліс приїздили.

Меню новин
Категорії новин
Архів новин