Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8


1

Клас
пожежної небезпеки

11 кві

Вихованці шкільного лісництва традиційно висадили молодий ліс

Щороку незмінною традицією у посадці лісу є залучення молодого покоління, а саме – учнів Левківського шкільного лісництва. До нелегкої, але благородної лісівничої справи – примноження зеленого скарбу нашого краю, вихованці шкільного лісництва щороку долучаються та своєю працею вносять свою часточку.   Свою обізнаність в усіх тонкощах лісівничої справи, лісівники, з року в рік передають юним вихованцям, адже опікуються шкільним лісництвом з 2001 року. Тож, допомагають лісівники Левківського лісництва юним вихованцям закріплювати свої теоретичні знання на практиці.   Юні природолюби працювали в дружній команді з лісовою охороною лісництва та контори лісгоспу висаджуючи сосну та дуб. Тож, невеличка діляночка швидко поповнилась «господинею» сосною, якій припало більше рядків, та стрункими дубовими рядками.   По закінченню посадки лісу, для вихованців лісова охорона провела ще й невеличку роз’яснювальну роботу виховного характеру – про шкідливий вплив в результаті спалювання сміття, а також роздали  пам’ятки для всіх школярів Левківської школи.                          

Останні овини

Привітання директора з Днем медичного працівника!
Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції "Соснові ліси: сучасний стан, існуючі проблеми та шляхи їх вирішення"
Бухгалтери та економісти вивчали шляхи підвищення ефективності економічної діяльності підприємств
Проект Резолюції Міжнародної конференції
Міжнародна конференція щодо всихання соснових лісів: законодавчі обмеження в Україні блокують боротьбу з "біологічною пожежею"

Меню новин
Категорії новин
Архів новин