Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


1

Клас
пожежної небезпеки

30 лис

В Левківському лісницві в пріоритеті природне поновлення лісу

Сприятливі умови для вирощування сосни звичайної шляхом природного поновлення в Левківському лісництві було помічено спеціалістами лісового господарства вже давно. З 2010 року, в зв’язку із збільшенням розрахункової лісосіки та з метою економії коштів, на ділянках де проводилось суцільне рубання було збережено підріст і тонкомірні дерева та проведено міри сприяння відновленню сосни звичайної. А саме нарізання борозен через 2,5 м. Для відновлення сосни звичайної залишаються, в основному, лісосіки шириною 50 м. А при більшій ширині вирубки та при відсутності прилягаючої стіни лісу залишаються насінники – окремо стоячі вітростійкі дерева сосни від 15 дерев на 1 га.
В процесі росту самосійної сосни, на даних площах, що залишені під природне поновлення, проводиться догляд з метою створення  сприятливих умов для росту і розвитку головної породи, шляхом видалення другорядних листяних порід.
За роки  вирощування лісу шляхом природного поновлення маємо хороші результати. Так, у 2016 році було переведено в покриту лісом площу ділянки природного поновлення близько 31,4 га, а восени поточного року 29,8 га.
 

Останні овини

На Житомирщині мешканців лісу рахують з допомогою відеокамер
Увага! Додатковий аукціон!
Вітаємо з Днем народження інженера з охорони праці
В минулому році 114 працівників держлісгоспів пройшли навчання з охорони праці
Порушників полювання виявила єгерська служба в лісових масивах Радомишльського лісгоспу

Меню новин
Категорії новин
Архів новин