Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8


5

Клас
пожежної небезпеки

16 кві

В Баранівському лісгоспі цієї весни висадять 300 гектарів лісу

На Баранівщині цієї весни взяти участь у садінні лісу мають можливість усі бажаючі. Тому до створення лісів лісівники запрошують учнівську та студентську молодь,  представників територіальних громад, селищних рад, засобів масової інформації та громадських обєднань тощо.
Навесні 2018 року в підприємстві планують створити лісові культури на площі 300 гектарів. Варто сказати, що частину зрубів  минулого року, а саме 108 га, заліснено ще восени.
На  5 га в лісгоспі планують створити  плантації новорічних ялинок. Для цього там мають сіянці ялини звичайної, колючої та сосни кримської. 
Загалом впродовж весни на території лісгоспу буде посаджено понад 2 мільйони дерев.
Минулого тижня в рамках акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках» учні шкільного лісництва Паросток  разом з лісівниками вивісили шпаківні в заказнику «Підсніжник» Зеремлянського лісництва, обгородили мурашники та отримали нагоду помилуватися білосніжним килимом з квітів підсніжника, який занесений до Червоної книги України.  

Останні овини

"Ми могли врятувати планету 30 років тому" - The New York Times Magazine
Тисячі лісівників звернулися до народних обранців
25 вересня 2018 року відбудеться IV з’їзд лісівників України
На колегії Держлісагентства обговорили шляхи вирішення проблеми з подвійним оподаткуванням, яке призведе до банкрутства лісової галузі
ОГОЛОШЕННЯ

Меню новин
Категорії новин
Архів новин