Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
+38 (0412) 47-20-62


5

Клас
пожежної небезпеки

06 гру

Тема розмови – нові стандарти

Про перехід на нові національні стандарти, гармонізовані з європейськими,  та  про те, які завдання стоять перед бухгалтерськими та економічними службами державних лісогосподарських підприємств у перехідний період йшла мова на семінарі-навчанні, проведеному сьогодні в Житомирському обласному управлінні лісового та мисливського господарства .
«Для полегшення першого періоду переходу підприємств галузі до нової системи стандартизації, технічним комітетом України зі стандартизації лісових ресурсів була розроблена коригуюча форма на класифікацію лісоматеріалів, - проінформувала присутніх заступник начальника з фінансово-економічних питань                    Яна Хрустальова. -   Форма є наближеною до реальної класифікації за якістю лісоматеріалів різних порід деревини, що представлена на українському ринку деревної сировини.»
З наступного року деревині присвоюватиметься не ґатунок, яких раніше було три, а один із чотирьох класів  – А, В, С, D та градація за діаметром. Відтак, актуальним є питання, які нововведення матимуть місце в оформленні бухгалтерської документації в процесі реалізації деревини з 1 січня 2019 року.
Перша апробація нових національних стандартів відбудеться уже під час аукціонних торгів, які відбудуться у грудні.
Крім того, обговорили зміни у законодавстві щодо збільшення ставок податків та зборів та  який вплив це матиме  на фінансово-економічну діяльність підприємств у 2019 році.

Останні овини

Згуртовані в роботі і в спорті!
З Днем народження!
Привітання Андрія Курінського з Днем незалежності України
Привітання Андрія Курінського з Днем Державного Прапора України
Привітання директора підприємства напередодні Дня Незалежності!

Меню новин
Категорії новин
Архів новин