Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8


4

Клас
пожежної небезпеки

15 кві

Шуміть ліси для прийдешніх поколінь....

Висаджувати молодий ліс для майбутніх поколінь все більше долучається студентська молодь. Днями у Новозаводському лісництві, квартал 33, виділ 1 на ділянці, яка вийшла з-під головного користування було проведено лісовідновлювальні роботи на площі 1,6 га.
 
Згуртувались у спільній праці направленій на збільшення та збереження лісистості нашого краю студенти Житомирського технологічного коледжу група ЛГ-32 разом із викладачами, лісова охорона лісгоспу та Новозаводського лісництва.
 
Вітаючи учасників посадки, головний лісничий Сергій Дубницький розповів про особливості вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою на підприємстві, наголосив про особисті міри безпеки при посадці, а також звернув увагу на важливість збереження лісу та шкідливість його засмічення.
 
В цей день спільною працею було висаджено дуб звичайний, сосну звичайну та сосну кримську. Гарний настрій та задоволення від зробленої роботи залишились у кожного на згадку по закінченню посадки лісу. Лісівники щиро дякують студентам та викладачам за допомогу та сподіваємось, що така праця стане гарною традицією в подальшому.

Останні овини

Увага! Аукціон!
Чорні лісоруби вже «нарубали» на понад 2 мільйони
Охорона праці відзначає свій 100-річний ювілей
У Баранівці лісівники та бійці ДСНС вчаться ліквідовувати пожежі
Вбережи ліс від можливої пожежі!

Меню новин
Категорії новин
Архів новин