Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8


5

Клас
пожежної небезпеки

13 вер

Щорічний зліт шкільних лісництв

Традиційно напередодні професійного свята – Дня працівника лісу, пройшов обласний зліт шкільних лісництв на базі Малинського лісотехнічного коледжу. Цьогоріч брали участь 20 команд юних лісівників з усієї області.
Команди шкільних лісництв з’їхались, щоб позмагатися у лісівничих дисциплінах, спортивних змаганнях та у конкурсі художньої самодіяльності.
Організатором заходу  є Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства та профспілка працівників лісового господарства Житомирщини. 
Привітав учасників зльоту голова профспілки працівників лісового господарства Володимир Ткачук та побажав всім гарних результатів та перемоги.
Представником Житомирського лісгоспу є Левківське шкільне лісництво, керівником якого є Світлана Остапчук. Наша команда юних лісівників показала гарні знання з ґрунтознавства, охорони лісу, лісової таксації, лісового насінництва. Цьогоріч  команда шкільного лісництва поповнила свій склад новими учасниками, тож для багатьох це була перші змагання. 
Члени шкільного лісництва не тільки беруть участь у щорічних зльотах, а й надають практичну допомогу у веденні лісового господарства: збирають лісове насіння, розвішують синичники, приймають участь у посадці лісу та догляду за ним. Значна частина вихованців шкільних лісництв у майбутньому обирають професію, пов’язану із лісом.
 

Останні овини

Чи приречена Поліська сосна. На Малинщині пройшов семінар з всихання
Житомирські лісівники зустрічали колег з Київщини
В Житомирському лісгоспі проходять науково-дослідні роботи
На Житомирщині розпочався сезон чорниці
Молдова розпочала радикальну реформу лісової галузі

Меню новин
Категорії новин
Архів новин