Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8


1

Клас
пожежної небезпеки

13 бер

Радомишльські лісівники свої перемоги присвятили жінкам

За багаторічною традицією прихід календарної весни працівники ДП «Радомишльське ЛМГ» ознаменували спартакіадними стартами. Їх зазвичай лісівники-чоловіки присвячують жіночому святу, демонструючи нашому прекрасному жіноцтву свої силу, вправність, вміння та фізичний гарт.
У цьогорічних змаганнях взяли участь 120 виробничників з усіх структурних підрозділів підприємства, які виборювали першість у шахах, шашках, доміно, гирьовому спорті та міні-футболі.
Особливою вболівальницькою підтримкою відзначилися гирьовики. Тут кожному учасникові на вправу давалося десять хвилин, упродовж яких атлети вправлялися з 24-кілограмовою гирею. У категорії до 75 кг переміг Олександр Гальченко, помічник лісничого з Білківського лісництва. У категорії до 90 кг однаковий результат показали старший майстер Поташнянського лісництва Сергій Поліщук та лісоруб Радомишльського лісництва Борис Галушка. У категорії понад 90 кг найсильнішим став В’ячеслав Щирук, помічник лісничого з Поташні. 
У шаховій грі не було рівних працівникам  Краснобірського лісництва, у шашках перемогли потіївчани, а в доміно – команда з Білки.
Видовищно пройшли змагання з міні-футболу. Їх переможцями стали футболісти лісопромислового комплексу, які у фінальній грі взяли гору над командою адмінперсоналу. На третьому місці – лісівники Краснобірки.
У загальному заліку перше місце виборола команда Краснобірського лісництва (лісничий Р.А.Ткачук), другими стали фізкультурники Білківського лісництва (лісничий С.М.Онофрійчук), на третьому місці – представники лісопромислового комплексу (начальник В.М.Безпалий).
Переможців і всіх учасників спартакіади привітав директор підприємства Іван Дмитренко.
На належному рівні працювали судді змагань – О.В.Гончаренко, М.І.Сорокін, Ю.О.Балашов, В.К.Кульчицький, О.В.Мосійчук, Л.І.Мартиненко, І.О.Кордель.
Березнева спартакіада стала для лісівників першим цьогорічним спортивним заходом. Тому таким важливим був дух єдності та взаємопідтримки, що панував серед спортсменів і вболівальників.
Д.Довгаленко,
голова профкому ДП «Радомишльське ЛМГ».

Останні овини

Корейську та кримську сосну висадили лісівники з дітьми в Городницькому парку
Юні лісівники з Лугинщини посадили свої дерева
В День лісу в Бердичівському лісгоспі садили дуби, модрини, сосни та ялини
Сонячні дітки посадили ліс!
В День лісу з'явився молодий ліс в Левківському лісництві

Меню новин
Категорії новин
Архів новин