Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8


5

Клас
пожежної небезпеки

13 вер

Представники Житомирщини – переможці всеукраїнських конкурсів

В переддень професійного свята Дня працівника лісу  Товариство лісівників України підвело  підсумки оголошених раніше конкурсів. До участі в конкурсі  на кращий малюнок і твір на лісову тематику лісівники запросили  вихованців шкіл -інтернатів для дітей з особливими потребами.
В підсумку Гергелюк  Юрій,  учень  комунального закладу  «Денишівський навчально-реабілітаційний центр» Житомирської області» виборов І місце  за малюнок  «Посадіть, діти, дерево в ріднім краю.
А Марчук Оксана, учениця комунального закладу «Березівський навчально-реабілітаційний центр» Житомирської області з твором « Ліс – це диво, ліс – це казка» посіла ІІ сходинку п´єдесталу. У конкурсі лісничих друге місце посів Лановюк Василь Якимович, лісничий Любарського лісництва державного підприємства  «Бердичівське лісове господарство» Житомирського облуправління лісового та мисливського господарства. 
Серед переможців і Паливода Галина Василівна,  редактор інформаційного бюлетеню Житомирського ОУЛМГ «Лісовий вісник Житомирщини»   за статті «Квиток на зворотну дорогу», «Людина в лісових координатах», «Мій обов’язок – захисти ліс».
Всі переможці отримають дипломи та грошові винагороди.

Останні овини

Чи приречена Поліська сосна. На Малинщині пройшов семінар з всихання
Житомирські лісівники зустрічали колег з Київщини
В Житомирському лісгоспі проходять науково-дослідні роботи
На Житомирщині розпочався сезон чорниці
Молдова розпочала радикальну реформу лісової галузі

Меню новин
Категорії новин
Архів новин