Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8


5

Клас
пожежної небезпеки

09 лип

Навчальний візит до Турецьких колег

Делегація українських лісівників, серед яких був головний лісничий підприємства Сергій Дубницький, протягом п’ятьох днів перебувала в Туречинні. Метою навчального візиту було вивчення комплексної системи протипожежного захисту лісів та реагування на загоряння в екосистемах.

Майже всі лісові масиви Туречинни знаходяться в державній формі власності і відповідно фінансуються з бюджету країни.  Міністерство лісового господарства Туреччини має три основні стратегії боротьби з лісовими пожежами, такі як запобігання, гасіння та реабілітація. Для підготовки спеціалістів по боротьбі із лісовими пожежами в Анталії було створено Міжнародний лісогосподарський навчальний центр (UOEMM), метою якого є проведення тренінгів для персоналу, з питань гасіння лісових пожеж та  провадження новітніх  технологій у сфері протипожежного захисту лісів на національному та міжнародному рівнях. Такого роду семінари проводяться з колегами з різних країн.

Варто зазначити, що Турецькі колеги мають високий рівень проведення робіт з протипожежного захисту лісів, адже тамтешній клімат  відрізняється високими температурними показниками та вітряною погодою.  Також приємно відмітити, що ведення лісового господарства в цьому напрямку здійснюється згідно з останніми світовими розробками та надбаннями, тому багато нового, повчального можна взяти для втілення в роботі з даної навчальної поїздки.


Останні овини

На Житомирщині імплементовуватимуть систему лісівництва, яка найбільше відповідає природі лісу
Лісівники пропонують широкий вибір декоративних рослин
Мінералізовані смуги допомагають боронити ліс від вогню
Повідомлення
16 кримінальних проваджень щодо крадіжок лісу відкрито на Житомирщині за півроку

Меню новин
Категорії новин
Архів новин