Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8


5

Клас
пожежної небезпеки

13 вер

Лісова охорона затримала автомобіль з лісопродукцією без належних документів

За минулу добу державною лісовою охороною підприємств Житомирського ОУЛМГ  проведено 35 рейдів,  випадків незаконної рубки дерев не зафіксовано.
Рейдовою бригадою ДП «Коростенське ЛМГ» близько 06:00 год. 12.09.2017 року у с. Ушомир Коростенського району зупинено автомобіль ЗІЛ, завантажений дровами паливними твердих порід та надано документи на перевезення продукції від 07.09.2017 року, видані ДП «Коротенький лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс».
Відповідно до нормативно-правових актів, рух лісопродукції здійснюється у день видачі лісокористувачем підтверджуючих документів на її перевезення.
Як з’ясувалося, дрова паливні перевозилися у супроводі гр. М, який у минулу п’ятницю (08.09.2017 року) також перевозив дрова паливні твердих порід без належних документів. 
Працівниками лісової охорони спільно з працівниками поліції автомобіль з деревиною затримано та доставлено в автоколону ДП «Коростенське ЛМГ» для з´ясування обставин походження лісопродукції, оформлені відповідні документи.
Однак, у супроводі інженерно-технічного працівника лісгоспу АПК, автомобіль ЗІЛ з дровами паливними самоправно виїхав з місця перебування, який стверджував, що дрова паливні виписані ним законно. 
Прес-служба Житомирського ОУЛМГ

Останні овини

Чи приречена Поліська сосна. На Малинщині пройшов семінар з всихання
Житомирські лісівники зустрічали колег з Київщини
В Житомирському лісгоспі проходять науково-дослідні роботи
На Житомирщині розпочався сезон чорниці
Молдова розпочала радикальну реформу лісової галузі

Меню новин
Категорії новин
Архів новин