Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8


4

Клас
пожежної небезпеки

05 гру

Лісівники поповнювали свою правову обізнаність

На виконання наказу Державного агентства лісових ресурсів України «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» у трудовому колективі лісгоспу було проведено правову бесіду. Бесіду проводив юрисконсульт Бивалькевич Віталій Петрович.

Головною метою таких правових зустрічей є підвищення рівня правової обізнаності лісівників. Досить актуальною була тема на сьогодні – реалізація та захист прав людини, у тому числі соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих у наслідок зазначеної операції. Також, в ході бесіди було обговорено права та обовязки громадян згідно Конституції України, трудове та цивільне законодавства.

Наше підприємство приділяє значну увагу захисту незахищених верств населення, зокрема – пенсіонерам підприємства та учасникам антитерористичної операції. Так, у 2018 році учасникам антитерористичної операції з числа працівників лісгоспу за рахунок коштів профспілкового комітету було виділено матеріальну допомогу по 2 тис. грн. кожному. Крім того пенсіонери підприємства щороку отримують матеріальну допомогу у вигляді паливної норми на суму 1 тис. грн. кожен, одноразові виплати до Ювілейних дат, 8-Березня, Дня Перемоги та Дня працівника лісу.


Останні овини

Увага! Аукціон!
Чорні лісоруби вже «нарубали» на понад 2 мільйони
Охорона праці відзначає свій 100-річний ювілей
У Баранівці лісівники та бійці ДСНС вчаться ліквідовувати пожежі
Вбережи ліс від можливої пожежі!

Меню новин
Категорії новин
Архів новин