Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8


1

Клас
пожежної небезпеки

05 гру

Лісівники поповнювали свою правову обізнаність

На виконання наказу Державного агентства лісових ресурсів України «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» у трудовому колективі лісгоспу було проведено правову бесіду. Бесіду проводив юрисконсульт Бивалькевич Віталій Петрович.

Головною метою таких правових зустрічей є підвищення рівня правової обізнаності лісівників. Досить актуальною була тема на сьогодні – реалізація та захист прав людини, у тому числі соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих у наслідок зазначеної операції. Також, в ході бесіди було обговорено права та обовязки громадян згідно Конституції України, трудове та цивільне законодавства.

Наше підприємство приділяє значну увагу захисту незахищених верств населення, зокрема – пенсіонерам підприємства та учасникам антитерористичної операції. Так, у 2018 році учасникам антитерористичної операції з числа працівників лісгоспу за рахунок коштів профспілкового комітету було виділено матеріальну допомогу по 2 тис. грн. кожному. Крім того пенсіонери підприємства щороку отримують матеріальну допомогу у вигляді паливної норми на суму 1 тис. грн. кожен, одноразові виплати до Ювілейних дат, 8-Березня, Дня Перемоги та Дня працівника лісу.


Останні овини

В Коростенському лісгоспі дбають про здоров'я та настрій працівників
За минулий рік в Білокоровицькому лісгоспі заробітна плата зросла на 50%
Від колектива найкращі побажання в День народження!
Фінансово-економічна діяльність підприємства за 2018 рік
Колектив вітає колегу з Днем народження!

Меню новин
Категорії новин
Архів новин