Державне підприємство
Житомирське
лісове господарство

10029, м. Житомир
вул. Степана Бандери, 8


1

Клас
пожежної небезпеки

09 січ

14 % створених минулого року в Україні лісів висаджено на Житомирщині

Таким чином на  всіх лісових  ділянках, що вийшли з-під лісосік в попередньому році,  житомирські лісівники посадили лісові культури.
З 6,2 тис. га культур 150 гектарів заліснені  «елітним» садивним матеріалом , вирощеним із насіння з покращеними спадковими властивостями.
Всього ж в минулому році  в держлісгоспах заготовили майже 138 тонн лісового насіння, понад 60% - з постійної лісонасіннєвої бази, це, переважно, насіння дуба та сосни.
Площі під весняне садіння лісівники готують з осені:  прибирають порубкові рештки, проводять обробіток грунту. Відтак 2,5 тисячі гектара в лісогосподарських підприємствах області  вже чекають заліснення.
У розсадниках лісгоспів вирощено 37 мільйонів сіянців, якими і проводитимуть лісокультурну кампанію. Крім того, підприємства мають 119 тисяч штук саджанців для озеленення, а в шкільних відділеннях висаджено 69 тисяч сіянців деревних, чагарникових, плодово-ягідних та технічних порід.
6251 гектар  культур віком 6-8 років держлісгоспи області в минулому році перевели у вкриті лісом площі - це фактично відповідає середньорічному обсягу лісовідтворення.
Прес-служба Житомирського ОУЛМГ
 

Останні овини

Привітання директора з Днем медичного працівника!
Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції "Соснові ліси: сучасний стан, існуючі проблеми та шляхи їх вирішення"
Бухгалтери та економісти вивчали шляхи підвищення ефективності економічної діяльності підприємств
Проект Резолюції Міжнародної конференції
Міжнародна конференція щодо всихання соснових лісів: законодавчі обмеження в Україні блокують боротьбу з "біологічною пожежею"

Меню новин
Категорії новин
Архів новин